Merzļikins kaldina «Blue Jackets» uzvaru pār «Red Wings» NHL pārbaudes spēlē

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" trešdien mājās pārbaudes spēlē ar 4:2 uzveica Detroitas "Red Wings", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Merzļikins laukuma saimnieku vārtos aizvadīja visu spēli un tvēra 20 no 22 metieniem.

Kolumbusas klubam pirmajā trešdaļā 2:0 pārsvaru nodrošināja Olivers Bjorkstrands un Zaks Verenskis, bet trešajā periodā septiņās minūtēs Reilijs Bārbers un Dens Renufs panāca neizšķirtu. "Blue Jackets" uzvaru nodrošināja Jakuba Vorāčeka un Patrika Laines gūtie vārti.

Trīs vārtus "Blue Jackets" iemeta skaitliskā vairākumā.

NHL regulārā sezona sāksies 12. oktobrī. Līdz tam Kolumbusas klubam paredzētas vēl divas pārbaudes spēles piektdien Sentluisā pret "Blues" un dienu vēlāk mājās pret Pitsburgas "Penguins".