Hokejists Bļugers gūst vārtus mazākumā un veicina «Penguins» uzvaru NHL mačā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 7 mēnešiem.

Septīto uzvaru pēc kārtas svētdien guva latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvēta Pitsburgas "Penguins", kas ar 3:2 pārspēja Ņūdžersijas "Devils", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Vārtus komandas uzvarā guva arī Bļugers.

Latviešu hokejists spēlēja nepilnas 16 minūtes (15:51), no kurām trīs minūtes un 39 sekundes mazākumā. Bļugers veica septiņus metienus, guva vienus vārtus un uzvarēja 50% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Bļugers tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Vārtus Bļugers guva pirmā perioda vidū, spēlējot skaitliskajā mazākumā. Tobrīd rezultāts kļuva 1:0. Latvietis pārtvēra ripu uz aizsardzības zonas līnijas un izrāvās vienatnē pret pretinieku vārtsargu. Šādu iespēju Bļugers garām nelaida, ripu raidot starp "Devils" vārtu vīra kājsargiem.

Bļugers atklāj spēles rezultātu

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

"Tas bija komandas spiediens, kas noveda pie vārtu guvuma," pēc mača teica Bļugers. Tāpat viņš norādīja, ka komanda spēlēja labi, taču neaizvadīja savu labāko maču.

Šosezon Bļugers guvis septiņus vārtus un piecas reizes asistējis partneriem.

Pitsburgas vienībai šis bija septītais panākums pēc kārtas.

Mača spilgtākie momenti

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 39 punktiem 30 spēlēs atrodas NHL Austrumu konferences septītajā vietā.

Abas komandas Pitsburgā atkārtoti spēkosies otrdien.