Hokejista Girgensona «Sabres» zaudē konferences vicelīderei

Pēdējo maču pirms visu zvaigžņu spēles pārtraukuma trešdien aizvadīja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 1:5 zaudēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences vicelīderei Karolīnas "Hurricanes", liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja 12 minūtes un 34 sekundes, no kurām 39 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš izpildīja trīs metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku raidīto ripu. Spēli latvietis pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bufalo komandai, kam tikko bija piecu panākumu sērija, šis bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Sabres" ar 56 punktiem 50 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 9. vietā.

Nedēļas nogalē risināsies NHL visu zvaigžņu spēļu aktivitātes, tāpēc regulārās sezonas spēles tiks iepauzētas. Nākamo maču "Sabres" aizvadīs 11. februārī, savā laukumā uzņemot Kalgari "Flames".