Girgensonam rezultatīva piespēle «Sabres» hokejistu uzvarā pār «Islanders»

Zemgus Girgensons ar rezultatīvu piespēli otrdien veicināja Bufalo "Sabres" uzvaru 3:1 savā laukumā pār Ņujorkas "Islanders" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Savukārt Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" otrdien mājās ar 1:4 piekāpās Karolīnas "Hurricanes", bet Latvijas uzbrucējs zaudētāju sastāvā vienīgais maču pabeidza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Girgensons laukumā bija 17 minūtes (16:37), trīsreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1. Girgensons asistēja Johanam Larsonam, kurš divarpus minūtes pirms spēles beigām guva mačā pēdējos vārtus. Par mača pirmo zvaigzni atzītais "Sabres" vārtsargs Linuss Ulmarks atvairīja 24 metienus.

Johana Larsona vārtu guvums

Sezonā 49 spēlēs Girgensons ir guvis trīs vārtus un deviņas reizes rezultatīvi piespēlējis. Ar 56 spēlēs gūtiem 63 punktiem "Sabres" ieņem 10.vietu Austrumu konferencē.

Savukārt Balcers Otavā spēlēja 12 minūtes (11:42) un pa vārtiem nemeta. Divus vārtus uzvarētājiem guva Teuvo Teravainens.

"Senators" nākamo spēli aizvadīs ceturtdien Detroitā pret "Red Wings", bet Bufalo klubs piektdien savā laukumā tiksies ar Ņujorkas "Rangers".