Sporta studija

Sporta studija

Sporta studija

Sensacionālā Emma Radukanu

"Daugavas" ledus halle vēl gaida pilnvērtīgas darbības sākumu

«Daugavas» ledus halle vēl gaida pilnvērtīgas darbības sākumu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Daugavas ledus halle šobrīd tuvojas pilnvērtīgas ekspluatācijas uzsākšanai. Treniņus te uzsākuši gan bērni, gan amatieru komandas. Tiesa gan, pagaidām uz viena laukuma. Turklāt būvniekiem vēl būs jānovērš vai jāsedz defektu labojumi.

VSIA Kultūras un sporta centra “Daugavas stadions” valdes loceklis Daniels Nātriņš “Sporta studijai” atklāja, ka vēl ir jānovērš daži defekti. Kad tas būs izdarīts, tad arī varēs teikt, ka viss ir kārtībā. Taču Nātriņš uzsvēra, ka ledus kvalitāte ir ļoti laba.

Arī hokejisti atzīst, ka šobrīd Daugavā ir labākais ledus Latvijā. Tomēr pirms mēneša gan tieši ledus bija akūtākā problēma. Izlasei bija jāgatavojas olimpiskajam kvalifikācijas turnīram, junioriem jāaizvada nometne. Tobrīd runāja, ka ledus iekārtu piegādātāji attālināti neļāvuši sasniegt nepieciešamo temperatūru ledus saldēšanai.

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols “Sporta studijai” atklāja, ka problēma ir bijusi, jo būvnieks neesot veicis norēķinus ar apakšuzņēmējiem.

Šobrīd aktuāls ir jautājums par dīkstāvē esošā laukuma izmēru nākotnē. Tas aktualizējās, gatavojoties olimpiskajam kvalifikācijas turnīram. ''Arēnā Rīga'' komandas ''Dinamo'' sezonas vajadzībām tika sagatavots mazā izmēra ledus, tāpēc arī izlase izvēlējās trenēties uz mazā laukuma “Kurbads” hallē.

Tagad aktualizējies jautājums par otrā laukuma izmēriem arī Daugavas hallē. Koziols norādīja, ka ir lūdzis vienu leduslaukumu izveidot tādos pašos izmēros, uz kāda notiks Pekinas olimpiskās spēles.

Daniels Nātriņš izrāda ģērbtuves, abus ledus laukumus. Kad cīņa ar būvnieku būs galā, šis, visticamāk, būs labākais ledus sporta treniņu centrs Latvijā. Viņš neslēpa, ka iepriekšējais izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs, ieraugot ģērbtuves, norādījis, ka tas esot Nacionālās hokeja līgas (NHL) līmenis. Bet pēc forsētās objekta nodošanas maijā process atkal ir ievilcies.

Latvijas hokeja izlašu mājvietas sagatavošana ir finiša taisnē. Drīz halle apaugs arī ar veikalu, ēdināšanas zonu un citām īrniekiem vai klientiem vajadzīgām lietām. Vienu gan var teikt uzreiz  – te nebūs lētākais ledus Latvijā. Viss būs pakļauts biznesa principiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti