Balcers AHL debitē ar vārtiem; Bļugeram rezultatīva piespēle

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 9 mēnešiem.

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien debijā Amerikas hokeja līgā (AHL) atzīmējās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, palīdzot Sanhosē „Barracuda” viesos ar 6:4 pārspēt Stoktonas „Heat”, liecina AHL informācija. Tikmēr pie rezultatīvas piespēles tika arī Teodors Bļugers.

„Barracuda” vienība pirmajā trešdaļā nonāca iedzinējos ar 1:2, bet jau otrā perioda sākumā mājinieki panāca divu punktu pārsvaru. Trešdaļas vidū Balcers veica rezultatīvu piespēli, palīdzot komandai samazināt rezultāta starpību, bet jau divas minūtes vēlāk, spēlējot skaitliskajā vairākumā, viņš rezultātu izlīdzināja.

Trešā perioda sestajā minūtē abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, saglabājot neizšķirtu uz rezultātu tablo. Sešas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām viesi mazākumā izvirzījās vadībā. Mača izskaņā tukšos vārtos tika raidīta vēl viena ripa, nodrošinot Balcera „Barracuda” uzvaru sezonas pirmajā mačā.

Tikmēr Vilksbāres/Skrentonas „Penguins” ar Teodoru Bļugeru ierindā ar 2:5 savās mājās atzina Šarlotes „Checkers” pārākumu.  Bļugers otrā perioda sākumā asistēja partnerim, kurš ar 2:1 izvirzīja vadībā mājiniekus. Turpinājumā „Penguins” ielaida vārtus, spēlējot mazākumu, un trešdaļas izskaņā arī esot skaitliskajā vairākumā. Pēdējā perioda vidū jau atkal tika zaudēti vārti, spēlējot vairākumā, bet piekto reizi ripa tika raidīta tukšos vārtos.

Citās spēlēs latviešu vārtsargi Kristers Gudļevskis un Matīss Kivlenieks atradās uz rezervistu soliņiem, kamēr viņu pārstāvētās komandas piedzīvoja zaudējumus.