Kanāda
Kanāda
Slovākija
Slovākija
Līdz video tiešraidei:
Šveice
Šveice SUI
Vācija
Vācija GER
ASV
ASV USA
Čehija
Čehija CZE
Zviedrija
Zviedrija SWE
Somija
Somija FIN

Vairāk

Latvijas hokeja fani nav naski biļešu pirkšanā pat uz pārbaudes spēlēm

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 1 mēneša.

Daudziem Latvijas hokeja izlases atbalstītājiem biļešu cenas uz pasaules čempionāta spēlēm šķiet pārāk augstas. Teorētiski ir alternatīva – pārbaudes spēles par gana pievilcīgām cenām, taču "Arēnas Rīga" tribīnes aprīlī vēl rādās gana tukšas.

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs sarunā ar LSM.lv gan uzsvēra, ka abi šie pasākumi nebūt nav vienos svara kausos liekami, tādēļ salīdzināt, vai šobrīd vairāk pērk biļetes uz Latvijas izlases spēlēm čempionātā vai pārbaudes spēlēm, nav īsti korekti. Taču Pļāvējs uzsvēra, ka arī uz pārbaudes spēlēm biļetes tiek pirktas un nebūt ne mazāk, kā tas ir bijis iepriekšējos gados.

Bet fakts ir fakts – biļetes ir brīvi nopērkamas. Vai tiešām Latvijas hokeja izlases atbalstītāju rindas rūk?

"Es domāju, ka viss kopā. Vai arī tauta vēl domā, vai iet uz pārbaudes spēlēm vai arī kasīt naudu čempionāta biļetei. Vēl arī viss ikdienas fons savā ziņā ietekmē iespējas atlikt naudu izklaidei," LSM.lv pauda ilggadēja Latvijas hokeja izlases atbalstītāja Ieva Nadziņa. Viņa gan uzskata, ka daudzi atliks biļešu iegādi – gan uz pārbaudes spēlēm, gan uz čempionātu – līdz pēdējam brīdim.

"Biļešu pirkšana uz Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm ir salīdzinoši maza, bet visi dara apdomīgi," uzskata līdzjutējs Jānis Arums. Viņaprāt, interese par hokeju nav mazinājusies, bet drīzāk cilvēki nogaida, kad beigsies lielie rēķini par apkuri, kur šobrīd aiziet iespaidīga ģimeņu budžeta daļa.

Sporta draugu kluba "Thunder" pārstāvis Imants Mālmanis pauda, ka Latvijā šobrīd lielie komunālie maksājumi un dārgā dzīve ir galvenais iemesls, kādēļ kritusies aktivitāte Latvijas hokeja izlases atbalstīšanai klātienē. Bet ir vēl kāda nianse –

ja pasākumi notiek Rīgā, tad visi iedomājas, ka biļetēm ir jābūt lētām.

"Visu gadu krājiet naudu, un sanāks tas hoķis! Daudzi tā dara. Pieraduši, ja notiek Latvijā, tad visam jābūt par "čiriku". Bet aizbraukt uz ārzemēm divreiz dārgāk? To varam – ārzemes taču," pauda Mālmanis.

Latvijas hokeja izlase mājās "Arēnā Rīga" aizvadīs tikai divas pārbaudes spēles. Taču vienā izbraukuma spēlē Latvijas hokeja izlases varēs justies gluži kā mājās vismaz teorētiski. Proti, 22. aprīlī Latvijas hokeja izlasei paredzēta pārbaudes spēle pret Lielbritānijas izlasi. Kā LSM.lv atklāja Anglijā dzīvojošais Andrejs Borščiks, interese vietējo latviešu vidū par iespēju doties atbalstīt savējos Notingemā esot gana liela. Turklāt nekož arī biļešu cena – 25 britu mārciņas.

Pasaules čempionāts Tamperē un Rīgā 2023. gadā risināsies no 12. līdz 28. maijam. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
A grupa Punkti
ASV
ASV
20
Zviedrija
Zviedrija
18
Somija
Somija
16
Vācija
Vācija
12
Dānija
Dānija
8
Francija
Francija
4
Austrija
Austrija
3
Ungārija
Ungārija
3
B grupa Punkti
Šveice
Šveice
19
Kanāda
Kanāda
15
Latvija
Latvija
13
Čehija
Čehija
13
Slovākija
Slovākija
11
Kazahstāna
Kazahstāna
7
Norvēģija
Norvēģija
6
Slovēnija
Slovēnija
0

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti