FOTO: Latvijas hokeja valstsvienības bāzes komplekss «Daugavas» ledus hallē

Latvijas hokeja valstsvienības rīcībā ģērbtuvju komplekss "Daugavas" ledus hallē Rīgā ir kopš 2021. gada, tomēr tas pastāvīgi tika pilnveidots un uzlabots, līdz atbilst visaugstākajām prasībām. Līdzās ģērbtuvēm ir dažādas telpas hokejistu labbūtībai un tehniskajam nodrošinājumam.

Saskaņā ar Latvijas Hokeja federācijas (LHF) informāciju ģērbtuvju komplekss pēc to pabeigšanas ir jebkuras pasaules klases komandas cienīga bāze, nodrošinot hokejistiem ne tikai ērtas ģērbšanās telpas, bet arī visu tehnisko aprīkojumu hokeja inventāra novietošanai un uzturēšanai nepieciešamajā kārtībā. Hokejistiem ir pieejamas arī telpas un aprīkojums rehabilitācijai un nepieciešamības gadījumā medicīniskajai palīdzībai. 

Primāri ģērbtuvju kompleksa telpas ir paredzētas pieaugušo valstsvienībām, bet tās ir pieejamas arī dažāda vecuma jauniešu un junioru izlasēm. 

LHF ceturtdien, 25. janvārī, atvērto durvju dienā uzņēma citu sporta federāciju pārstāvjus un iepazīstināja ar nacionālās izlases bāzi, lai dalītos pieredzē.

Daugavas stadiona ledus halli pēc ieilgušas kavēšanās nodeva ekspluatācijā 2021. gada maijā, nedēļu pirms Rīgā sākās pasaules hokeja čempionāts. Arī pēc halles nodošanas ekspluatācijā turpinājās dažādu defektu novēršana, ko vēlāk turpināja ēkas lietotāji, lai padarītu telpas atbilstošas mūsdienu standartiem. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti