Līdzjutēji Ostravā paliek pasaules hokeja čempionāta suvenīru badā

Pasaules čempionāta hokejā norises vieta Ostrava ir pārvērtusies par medību poligonu. Kā izrādās, līdzjutējiem ir jābūt izdomas pilniem un pacietīgiem, lai tiktu pie kārotajām spēļu biļetēm, un arī jāaudzina pacietība, lai tiktu pie čempionāta suvenīriem.

Maz apmeklētie hokeja čempionāti hokeja līdzjutējus ir pamatīgi izlaiduši. Vajag čempionāta ripu? Nopērc oficiālajā veikalā čempionāta norises vietā. Nepieciešama piespraude, krūzīte vai vēl kāds nieciņš, ko aizvest mājās palicējiem? Vienmēr tā pati atbilde. Bet milzīgais hokeja līdzjutēju pieplūdums Ostravā ir izdarījis savas korekcijas.

Oficiālās spēļu ripas tika izpirktas ļoti ātri. Tikpat ātri pazuda arī čempionāta talismani – mazie zaķēni Bobeki kļuva par deficītu jau čempionāta norises pirmajā nedēļas nogalē. Oficiālajā fanu veikalā strādājošie cilvēki vien noplāta rokas, kad atskan nemitīgie fanu jautājumi, kad būs jauns suvenīru pievedums.

"Te ir tas, ko redzat, nekā vairāk nav," vien noteic pārdevēja, ar roku parādot uz pustukšajiem plauktiem. Tur palikuši vien daži T krekli un džemperi.

Suvenīru tirgotava pasaules hokeja čempionātā
Suvenīru tirgotava pasaules hokeja čempionātā

Svētdien pirms spēlēm gan esot bijis jauns Bobeku pievedums, bet zaķēnus izpirkuši ļoti naski, turklāt katram pircējam ļaujot iegādāties tikai  vienu. Nu no letes pazuduši pat tādi suvenīri, kurus vismaz Latvijas hokeja fani parasti nepūlās iegādāties – piemēram, krūzītes ar čempionāta logo.

KONTEKSTS:

Pasaules čempionātā otrdien, 21. maijā, noslēdzās grupu kārta, pēc kuras pa četrām divu grupu labākajām komandā cīņu turpinās ceturtdaļfinālā. Latvijas izlase grupā finišēja piektā un ceturtdaļfinālā netika, čempionāta kopvērtējumā iegūstot 9. vietu.

Čempionāta medaļnieki Prāgā kļūs zināmi svētdien, 26. maijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
A grupa Punkti
Kanāda
Kanāda
19
Šveice
Šveice
17
Čehija
Čehija
16
Somija
Somija
10
Austrija
Austrija
7
Norvēģija
Norvēģija
6
Dānija
Dānija
6
Lielbritānija
Lielbritānija
3
B grupa Punkti
Zviedrija
Zviedrija
21
ASV
ASV
16
Vācija
Vācija
15
Slovākija
Slovākija
12
Latvija
Latvija
9
Kazahstāna
Kazahstāna
6
Francija
Francija
4
POLIJA
POLIJA
1

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti