Merzļikins atvaira 28 metienus «Blue Jackets» uzvarā, panākums NHL spēlē arī Girgensonam

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien atvairīja 28 metienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" izcīnīja uzvaru. Panākumu guva arī Bufalo "Sabres" ar Zemgu Girgensonu sastāvā, bet neveiksmi cieta vēl viena Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

"Blue Jackets" viesos ar 4:3 pārspēja Sanhosē "Sharks" hokejistus. Merzļikins tvēra 28 no 31 metiena, atvairot 90,3% raidījumu.

Kolumbusas klubs otrajā trešdaļā bija vadībā 3:1, taču divu vārtu pārsvaru pārsvaru nenoturēja. "Blue Jackets" uzvaras vārtus 13 sekundes pirms pamatlaika beigām guva Būns Dženers.

Sanhosē "Sharks" - Kolumbusas "Blue Jackets" spēles epizodes

"Blue Jackets" ar 44 punktiem 53 spēlēs Austrumu konferencē ir pēdējā vietā 16 komandu konkurencē.

Bufalo "Sabres" izbraukumā ar 3:2 pagarinājumā uzveica Minesotas "Wild" vienību, kam pārtrūka četru uzvaru sērija.

Girgensons spēlēja 10 minūtes (10:07), divreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Pamatlaika pēdējā minūtē "Sabres" no zaudējuma izglāba Dilans Kazenss, bet papildlaikā Bufalo komandas uzvaru nodrošināja Henri Jokiharju iemestie vārti.

Minesotas "Wild" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes

"Sabres" ar 52 punktiem 54 spēlēs Austrumu konferencē ierindojas 13. vietā.

Trīs uzvaru virkne pārtrūka Vankūveras "Canucks", kas mājās ar 2:4 atzina Vinipegas "Jets" pārākumu.

Bļugers spēlēja 15 minūtes (15:18), trīsreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un iekrāja neitrālu lietderības rādītāju.

Pirms pēdējās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts 2:2, bet līdz trešā perioda vidum Gabriels Vilardi un Marks Šeifele nodrošināja "Jets" uzvaras vērtu divu vārtu pārsvaru.

Vankūveras "Canucks" - Vinipegas "Jets" spēles epizodes

Vankūveras vienība ar 80 punktiem 56 spēlēs Rietumu konferencē ieņem pirmo vietu, apsteidzot tuvāko sekotāju Dalasas "Stars" par pieciem punktiem.