Hokeja čempionāta organizatori paredz daudz līdzjutēju uz Slovākijas un Polijas izlašu spēlēm

Pirms nedēļas startēja dienas biļešu komplektu tirdzniecība uz spēlēm pasaules čempionātā hokejā, kas nākamgad notiks Čehijā. B grupā, kas spēles aizvadīs Ostravā, visaktīvāk biļetes pirka tieši uz Slovākijas spēlēm, ātri paplacinot biļešu krājumus, taču šobrīd atkal biļešu komplekti ir pieejami, LSM.lv informēja čempionāta organizācijas komitejā.

Slovākijā hokejs ir cieņā, un to apliecināja arī lielais slovāku hokeja līdzjutēju pieplūdums Latvijā 2023. gada maijā, kad čempionāts notika Rīgā un Tamperē. Tādēļ likumsakarīgi tirdzniecības sākumā burtiski pazuda pārdošanai izliktās biļetes uz spēlēm "Ostravar Arena" dienās, kad spēlē čehu kaimiņi slovāki. Šobrīd dienas biļešu komplektu krājumi jau ir papildināti, un tas nozīmē, ka biļetes var iegādāties arī uz dienām, kad spēlē Latvijas izlase.

Čempionāta organizācijas komitejas sabiedrisko attiecību speciālists Jans Kukliks LSM.lv atklāja, ka

turnīra rīkotāji sagaida ļoti daudz līdzjutēju no Polijas – šīs valsts izlase debitēs elites divīzijā.

Tas varētu kalpot kā viens no iemesliem lielai interesei, kā arī, protams, nav mazsvarīgs fakts, ka no Polijas pierobežas Ostravas arēnu var sasniegt 30 minūtēs, braucot ar automašīnu.

"Nezinu, kāds viņiem ir hokejs, bet zinu, ka arēna būs pilna," ar smaidu atklāja Kukliks.

Zīmīgi, ka tieši Polijas izlase būs Latvijas valstsvienības pretiniece pirmajā spēlē 11. maijā.

Kā pārliecinājās LSM.lv, biļetes uz 11. maija spēlēm Ostravā ir pieejamas gan 1. kategorijā, gan 2. kategorijā, un dienas biļešu komplekts maksā, sākot no 3180 čehu kronām jeb apmēram 130 eiro. Kukliks atklāja, ka šobrīd Polijas līdzjutēji pārsvarā biļetes pērk atsevišķi, nevis organizētās grupās.

Pavasarī paredzēta biļešu tirdzniecība uz atsevišķām spēlēm, un Kukliks prognozēja, ka šīs biļetes izpārdos ļoti ātri.

Jāpiebilst, ka "Ostravar Arena" nebūt nav liela – tā var ietilpināt apmēram 12 500 skatītāju, liecina oficiālā informācija. Kā noskaidroja LSM.lv, viesojoties Ostravā un tiekoties ar organizatoru pārstāvjiem, daudz biļešu būs nobloķētas rīkotāju un sponsoru vajadzībām, tādēļ tirdzniecībā nonāks vien apmēram 7000 biļešu.

KONTEKSTS:

Pasaules čempionātā grupas kārtā pēc spēles 11. maijā ar Poliju Latvijas izlasei 12. maijā pretim stāsies Francijas valstsvienība, 14. maijā – Kazahstāna, 15. maijā – Vācija, 18. maijā Zviedrija, 19. maijā Slovākija, bet grupu turnīru valstsvienība noslēgs 21. maijā pret ASV hokejistiem.

Organizatoriem biļešu tirdzniecību sākot 10. oktobrī, var iegādāties dienas spēļu komplektus. Uz ārvalstu komandu spēlēm rīkotāji biļešu cenas trešajā kategorijā plānoja 1180 čehu kronas jeb apmēram 50 eiro. Tiesa gan, jāpierēķina klāt nodokļi un sūtīšanas izmaksas, kā arī jāņem vērā fakts, ka Ostravā trešās kategorijas biļešu ir ļoti maz.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti