Pasaules čempionātā Ostravā gaida Latvijas hokeja fanu trešās maiņas ierašanos

Hokeja spēlē ir četras spēlētāju maiņas, un arī hokeja fanu kustībā ir vairākas maiņas. Pirmā un otrā maiņa savu spēles laiku Ostravā jau ir aizvadījusi un no pasaules čempionāta atgriezusies mājās, bet ceļam pošas trešā un ceturtā Latvijas līdzjutēju maiņa.

Uz jautājumu, cik čempionāta laikā Ostravā ir Latvijas hokeja līdzjutēju, precīzu atbildi skaitļos nevēlas nosaukt neviens. Vislielākais fanu pieplūdums bija uz pirmo maiņu, proti, uz pirmajām divām spēlēm. Lēšams, ka tad vienā no Čehijas garlaicīgākajām pilsētām ieradās vismaz seši tūkstoši līdzjutēju, no kuriem gan ne visi tika skatīt spēles arēnā – dažiem nācās spēli skatīties fanu zonā, jo nebija biļešu.

Pēc uzvaras pār Franciju daudzi līdzjutēji devās mājup, bet uz spēli pret Kazahstānu iebrauca jauni fanu spēki, starp viņiem arī olimpiskie čempioni, 3x3 basketbolisti Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis un Edgars Krūmiņš. Taču arī šī maiņa jau 16. maijā atceļā sasniedza Latviju.

Fanu maiņas bija ļoti jūtamas 16. maijā, jo ceļā uz Latviju devās ļoti daudz automašīnu un autobusu, un arī lidmašīna no Krakovas uz Rīgu bija hokeja līdzjutēju piepildīta. Mājup fanus ved arī "airBaltic" reiss piektdien, 17. maijā.

Taču visai drīz Ostravu pieskandinās jauni fanu pūļi, tiesa gan, skaitliski mazāki nekā pirmajās spēlēs.

Trešā fanu maiņa Ostravā ieradīsies 17. maija pievakarē un 18. maija rītā, lai klātienē atbalstītu Latvijas izlasi spēlē pret Zviedriju. Trešās maiņas lielumu iespaido fakts, ka biļetes uz spēlēm pret Zviedriju un Slovākiju brīvā tirdzniecībā vairs nav nopērkamas. Pat tad, kad tās varēja iegādāties, biļešu cenas bija nepievilcīgi augstas.

Uz Ostravu 21. maijā pošas arī ceturtā fanu maiņa, kas ieradīsies hokeja čempionāta pilsētā tikai uz spēli pret ASV. Tiesa, ar cerību, ka pēc tam gaidāms pārbrauciens uz ceturtdaļfinālu Prāgā.

KONTEKSTS:

Latvijas hokejisti čempionātu sāka ar uzvarām pār Poliju, Franciju un Kazahstānu, bet zaudēja Vācijai. Grupas kārtas turpinājumā Latvijas izlasei Ostravā būs jāspēlē sestdien ar Zviedriju, Slovākiju (19. maijā) un ASV izlasi (21. maijā). Grupas četras spēcīgākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā. 

Visas pasaules čempionāta spēles tiešraidē var redzēt LSM.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
A grupa Punkti
Kanāda
Kanāda
19
Šveice
Šveice
17
Čehija
Čehija
16
Somija
Somija
10
Austrija
Austrija
7
Norvēģija
Norvēģija
6
Dānija
Dānija
6
Lielbritānija
Lielbritānija
3
B grupa Punkti
Zviedrija
Zviedrija
21
ASV
ASV
16
Vācija
Vācija
15
Slovākija
Slovākija
12
Latvija
Latvija
9
Kazahstāna
Kazahstāna
6
Francija
Francija
4
POLIJA
POLIJA
1

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti