Hokejista Bļugera pārstāvētās «Golden Knights» uzvaru sērija apraujas ar sagrāvi

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētās Vegasas "Golden Knights" četru panākumu sērija ceturtdien savā laukumā aprāvās ar 2:7 zaudējumu pret Kalgari "Flames". Zaudējumos piedzīvoja arī Elvja Merzļikina un Artūra Šilova komandas, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 12 minūtes un 38 sekundes, no kurām precīzi vienu minūti skaitliskajā mazākumā. Latvietis metienus neizpildīja, bet pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja trīs pretinieku ripas un uzvarēja 38% iemetienu. Spēli viņš pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -2.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Zaudējumu piedzīvoja arī Vankūveras "Canucks", kuru sistēmā spēlē vārtsargs Šilovs. "Canucks" ar 2:3 piekāpās Arizonas "Coyotes".

Pašlaik Šilovs, kurš šosezon piedzīvoja NHL debiju, ir vienības fārmklubā.

Ārpus pieteikuma bija arī Merzļikins, kurš komandai nevarēja palīdzēt slimības dēļ. Viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 1:4 zaudēja Losandželosas "Kings".

Sezonas kopvērtējumā "Golden Knights" ar 90 punktiem 69 spēlēs ir NHL Rietumu konferences 1. vietā. Ar 63 punktiem 67 mačos "Canucks" ir 12. pozīcijā, savukārt "Blue Jackets" 49 punktiem 67 spēlēs ir Austrumu konferences pēdējā – 16. vietā.