Hokejists Girgensons gūst vārtus, «Sabres» zaudē pēcspēles metienos

Ar precīzu metienu trešdien atzīmējās latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons, taču viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" pēcspēles metienu sērijā ar 4:5 piekāpās tiešajiem konkurentiem Vašingtonas "Capitals", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Latvietis vārtus guva trešā perioda sestajā minūtē, tobrīd panākot 4:2 "Sabres" labā.

Girgensona vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kopumā Girgensons spēlēja teju 15 minūtes (14:56), no kurām minūti un septiņas sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš guva vienus vārtus, veica divus metienus, pielietoja spēka paņēmienu, bloķēja divas pretinieku ripas un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Šosezon Girgensons guvis deviņus vārtus un sešas reizes asistējis partneriem.

Spēles spilgtākie momenti

Bufalo vienība, kas vēl arvien turpina cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs, pašlaik ir 11. vietā NHL Austrumu konferencē ar 72 punktiem 67 spēlēs.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs piektdien, izbraukumā tiekoties ar Filadelfijas "Flyers".