Hokejists Bļugers ar vārtu guvumu veicina «Golden Knights» uzvaru NHL spēlē

Pirmo vārtu guvumu Vegasas "Golden Knights" komandā otrdien nodrošināja Teodors Bļugers, kurš palīdzēja savai vienībai ar 5:3 izbraukumā pārspēt Filadelfijas "Flyers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar Teodora Bļugera teikto)
Bļugers vārtus guva otrās trešdaļās vidū, tobrīd panākot 3:1. Latviešu uzbrucējam šis bija pirmais vārtu guvums Vegasas komandas kreklā.

Bļugera vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kopumā Bļugers spēlēja 13 minūtes (13:04), no kurām 23 sekundes mazākumā. Latvietis tika pie viena vārtu guvuma, izpildīja trīs metienus, bloķēja divas pretinieku ripas, uzvarēja 45% iemetienu. Spēli Bļugers pabeidza ar ar neitrālu +/- rādītāju.

Bļugers pēc spēles žurnālistiem teica, ka ir labi iejuties jaunajā komandā, kur viņu pēc nozīmīgajām karjeras izmaiņām labi uzņēma.

Teodors Bļugers par iejušanos Vegasas "Golden Knights" sastāvā
00:00 / 00:22
Lejuplādēt

"Kad kādu laiku neesi mainījis komandas, tad piemirsti, cik daudz patiesībā mainās," teica Bļugers. "Bet komandas biedri ir bijuši lieliski, tas man ir svarīgi un tas daudz ir palīdzējis."

Šosezon kopumā Bļugers ir guvis trīs vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles. Kopš pārcelšanos uz Lasvegasu uzbrucēja rēķinā septiņās spēlēs ir četri rezultativitātes punkti.

Spēles spilgtākie momenti

Vegasas komandai šis bija ceturtais panākums pēc kārtas.

Kopvērtējumā "Golden Knights" ar 90 punktiem 68 spēlēs ir NHL Rietumu konferences 1. vietā, tuvākos konkurentus apsteidzot par trim punktiem.

Nākamo spēli Bļugera komanda ceturtdien savā laukumā aizvadīs pret Kalgari "Flames".