Sporta ziņas

(Zīmju valodā). Sporta ziņas

Sporta ziņas

Eiropas Sudraba līga volejbolā sievietēm un vīriešiem

Jūrmalā hokeja nebūs

Jūrmalā pašvaldība atsakās no hokeja uzturēšanas sporta skolā, vecāki ar to nemierā

Pēc Latvijas hokeja izlases bronzas medaļu izcīnīšanas pasaules čempionātā ir pieaugusi bērnu interese pievērsties šim sporta veidam. Tomēr Jūrmalā līdz ar hokeja kompleksa slēgšanu jūnijā visdrīzāk tiks pārtraukta bērnu hokeja programma. 

Jūrmalā hokeja ledus ir izkusis uz ilgāku laiku. Pilsētas pašvaldība nolēma slēgt sporta skolas hokeja programmu, jo nav atbilstošas infrastruktūras un vecākiem esot lielas izmaksas, paskaidroja Jūrmalas pašvaldības izpilddirektors Edgars Stobovs. 

"Pilsēta nespēj nodrošināt pienācīgu infrastruktūru sporta skolas attīstības programmai, un otrs būtisks aspekts ir tas, ka bērnu vecākiem, kuri vēlas nodot savus bērnus hokeja sekcijā, tās ir diezgan lielas izmaksas ģimenes budžetā," sacīja Stobovs.

Jau pirms gada Jūrmalas domē nolēma demontēt 2008. gadā uzcelto Majoru ledus halli, jo tās tehniskais stāvoklis nav drošs un arī finansiāli vairs nav izdevīgi to uzturēt.

Vēl pirms diviem gadiem sporta infrastruktūras medijs "Cascadiasport" Majoru halli iekļāva starp desmit iespaidīgākajām hokeja būvēm pasaulē.

Tikmēr Jūrmalas hokeja skolas vecāku padomes pārstāvis Ivo Laktiņš pauda, ka sporta skolai nemaz nav bijis intereses attīstīt hokeju.

"Sāpīgais stāsts ir par to, ka tās izmaksas esot lielākās starp visiem sporta veidiem. Tad ir jautājums, kas tieši ir darīts, lai izmaksas samazinātu? Tieši ko [Sandis] Bērziņa kungs – sporta skolas direktors – ir darījis, lai kaut vienu audzēkni piesaistītu sporta skolai? Varam uzreiz pateikt – nulle," neapmierinātību pauda Laktiņš. "Vai ir meklēti kaut kādi risinājumi ar vecākiem? Tai skaitā ir sporta skolas, kur ir vecāku līdzfinansējums. Ja tas ir, tad diskutējam, cik lielu varam piedāvāt vai kāds ir kompromiss, uzreiz samazinot izmaksas."

Pašvaldībā iesaka bērniem doties spēlēt uz citām Jūrmalai tuvējām hallēm – Pārdaugavā, Piņķos, Mārupē un Tukumā.

Par hokeja programmas oficiālu slēgšanu deputāti balsos 29. jūnijā – dienā, kad vecāki ir pieteikuši piketu pie Jūrmalas domes ēkas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti