Hokejisti Girgensons un Bļugers met pa vārtiem savu komandu uzvarās NHL spēlēs

Latvijas uzbrucēji Zemgus Girgensons un Teodors Bļugers ceturtdien meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņu pārstāvētās komandas – attiecīgi Bufalo "Sabres" un Vankūveras "Canucks" – izcīnīja uzvaru.

Girgensona "Sabres" mājās ar rezultātu 5:3 uzvarēja Otavas "Senators" vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes 19 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, izpelnījās divas soda minūtes un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Bufalo "Sabres" - Otavas "Senators" spēles epizodes

"Sabres" ar 40 punktiem 42 spēlēs ieņem 14. vietu Austrumu konferencē.

Tikmēr Bļugera pārstāvētā "Canucks" viesos ar rezultātu 4:3 pagarinājumā uzvarēja Pitsburgas "Penguins" vienību, svinot ceturto uzvaru pēc kārtas.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes 46 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Pitsburgas "Penguins" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

Uzvarētāju labā četrus (2+2) rezultativitātes punktus sakrāja Elīass Petešons, kura kontā arī uzvaras vārti pēc pagarinājumā spēlētām trim minūtēm un piecām sekundēm. Pirmos divus vārtus komandas labā guva Broks Bousers, bet trīs rezultatīvas piespēles sakrāja Džonetens Millers.

Bļugera bijušā kluba rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Sidnijs Krosbijs, bet divus (1+1) rezultativitātes punktus iekrāja arī aizsargs Markuss Petešons.

Nākamo spēli "Canucks" aizvadīs sestdien, izbraukumā tiekoties ar Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo "Sabres".

"Canucks" ar 59 punktiem 42 spēlēs ieņem otro vietu Rietumu konferencē, bet "pingvīni" ar 45 punktiem 40 cīņās ir desmitie Austrumu konferencē.