Vankūveras «Canucks» ar Šilovu un Bļugeru uz ledus NHL spēlē zaudē pagarinājumā

Vārtsarga Artūra Šilova un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Vankūveras "Canucks" trešdien regulārajā sezonā priekšpēdējā mājas spēlē ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Arizonas "Coyotes".

Šilovs sezonā ceturtajā NHL spēlē atvairīja 14 no 18 metieniem un pirmo reizi "Canucks" ar latvieti vārtos zaudēja.

Bļugers spēlēja 13 minūtes, vienreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, uzvarēja sešos no astoņiem iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

"Canucks" pēdējā trešdaļā atspēlēja divu vārtu deficītu un panāca 3:3, bet papildlaika 4. minūtē Arizonas klubam uzvaras vārtus guva Logans Kūlijs.

Vankūveras "Canucks" - Arizonas "Coyotes" spēles epizodes

Dalību Stenlija kausa izcīņā jau iepriekš nodrošinājušie "Canucks" ar 79 spēlēs gūtiem 105 punktiem ieņem 2. vietu Rietumu konferencē. Vankūveras komandai regulārajā sezonā vēl ir atlikušas trīs spēles, un pirmā no tām būs sestdien Edmontonā pret "Oilers".