Girgensonam rezultatīva piespēle «Sabres» zaudējumā NHL spēlē

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien tika pie vienas rezultatīvas piespēles Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piedzīvoja zaudējumu papildlaikā.

"Sabres" viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) zaudēja Toronto "Maple Leafs" vienībai.

Otrā perioda ievadā laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Viljams Nīlanders, bet četras minūtes vēlāk pēc Girgensona piespēles rezultātu izlīdzināja Ūlofsons.

Toronto komanda guva uzvaras nesošos vārtus pagarinājuma piektajā minūtē, kad "Sabres" vārtos ripu raidīja Ostons Metjūzs.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes 44 sekundes, kuru laikā veica vienu rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus, uzvarēja sešos no 13 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Bufalo komandas vārtsargs Uko Peka Lūkonens tika galā ar 25 metieniem, kamēr pretējā laukuma galā Iļja Samsonovs atvairīja 24 ripas, kas tika mestas pa viņa sargātajiem vārtiem.

"Sabres" ar 63 punktiem 63 spēlēs ieņem 13. vietu Austrumu konferencē un nākamo spēli aizvadīs ceturtdien, viesojoties pie Nešvilas "Predators".