Girgensons gūst vārtus «Sabres» rezultatīvā uzvarā; panākums NHL spēlē arī Merzļikinam

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien guva vārtus, kas veicināja viņa pārstāvētās Bufalo "Sabres" uzvaru mājās 7:2 pār Vegasas "Golden Knights" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē. Vārtsargs Elvis Merzļikins atvairīja 26 metienus, palīdzot Kolumbusas "Blue Jackets" ar 5:2 viesos uzveikt Čikāgas "Blackhawks".

Girgensons otrajā trešdaļā ar precīzu plaukstas metienu no iemetiena apļa izvirzīja "Sabres" vadībā 3:2. Zemgum tie bija sezonā septītie gūtie vārti. Vēl četras ripas pašreizējo Stenlija kausa īpašnieku vārtos ielidoja pēdējā trešdaļā. Divus vārtus uzvarētājiem guva Dilans Kozenss.

Uz ledus Girgensons bija 14 minūtes (13:49), divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja trijos no četriem iemetieniem un veica piecus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +2.

Bufalo "Sabres" - Vegasas "Golden Knights" spēles epizodes

"Sabres" ar 61 spēlē iekrātiem 62 punktiem ieņem 13. vietu Austrumu konferencē, bet "Golden Knights" ir sestie Rietumos.

Savukārt Merzļikins "Blue Jackets" vārtos ielaida divas ripas, bet Kolumbusas komanda mačā ne brīdi nebija iedzinējos.

Čikāgas "Blackhawks" - Kolumbusas "Blue Jackets" spēles epizodes

"Blue Jackets" ar 60 spēlēs gūtiem 50 punktiem nepietiek, lai tiktu augstāk par pēdējo vietu Austrumu konferencē, savukārt "Blackhawks" ir pēdējie gan Rietumu konferencē, gan līgas kopvērtējumā.

Bufalo "Sabres" hokejisti jau svētdien nākamajā spēlē uzņems Vinipegas "Jets", savukārt "Blue Jackets" pirmdien būs laukuma saimnieki pret "Golden Knights".