1:1

(Zīmju valodā). 1:1. Zvannieku kopienas vadītāja Sandra Dzenīte-Cālīte

1:1

Zīmju valodā. Aktuālā intervija 1:1

1:1. Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš

Hokeja izlases treneris Vītoliņš: Mērķis nākamajā pasaules čempionātā – nezaudēt līmeni un attieksmi

Nākamajā pasaules čempionātā hokejā Latvijas izlases mērķi ir saglabāt tādu pašu līmeni un attieksmi, kādu valstsvienība parādīja iepriekšējā čempionātā, pirmo reizi vēsturē izcīnot bronzas godalgas. Tā savas gaidas no izlases spēles Latvijas Televīzijas raidījumā "Viens pret vienu" komentēja valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš. 

Vaicāts par mērķiem nākamajam čempionātam, kurā Latvijas izlasi pirmā spēle pret Poliju sagaida 11. maijā, Vītoliņš sacīja, ka viennozīmīgi gribas saglabāt līmeni un attieksmi. 

"Tas ir sports, un es zinu, ka būs sāpīgi zaudējumi un pārmetumi. Jo, cik tu tagad esi labs, tik būsi atkal slikts – tas ir neizbēgami, tu nevari visu laiku iet uz augšu. Mans uzdevums ir saglabāt to attieksmi no spēlētāju puses, to izpratni, ka te ir izlase, nevis klubs, ka te mēs visi esam kopā, ka mēs varam viens otram uzticēties," pauda Vītoliņš. 

Viņš norādīja, ka valstsvienībā uz gaidāmo pasaules čempionātu prasības būs augstas, taču, ja spēlētāji ieguldīs darbu, tad tas atmaksāšoties. 

Vītoliņš sacīja: "Es domāju, ka viennozīmīgi uzvarām jābūt vairāk nekā zaudējumiem. Un, ja tās uzvaras būs vismaz par vienu vairāk nekā zaudējumi, tad, spriežot pēc pasaules čempionāta, lai skatītāji paši izrēķina…"

KONTEKSTS:

Latvijas hokeja izlase 2023. gada pasaules čempionātu Somijas pilsētā Tamperē noslēdza ar uzvaru spēlē par 3. vietu, pagarinājumā pārspējot ASV valstsvienību, un pirmo reizi izcīnīja medaļas. 

2024. gada pasaules čempionātu Latvijas hokejisti uzsāks 11. maijā Čehijas pilsētā Ostravā ar spēli pret Poliju. 12. maijā pretim stāsies Francijas valstsvienība, 14. maijā – Kazahstāna, 15. maijā – Vācija, 18. maijā Zviedrija, 19. maijā Slovākija, bet grupu turnīru Latvijas izlase noslēgs 21. maijā, krustojot nūjas ar ASV valstsvienību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti