Handbols

Eiropas handbola čempionāta kvalifikācijas spēle Latvija - Polija. Intervija ar Valdi Kalniņu

Handbols

Eiropas čempionāta atlases spēle handbolā. Latvija – Itālija. Tiešraide

Eiropas handbola čempionāta kvalifikācijas spēles Latvija - Polija epizodes

Latvijas handbola valstsvienība zaudējumā poļiem noturas vienu puslaiku. Galvenie notikumi

Latvijas vīriešu handbola izlase svētdien Valmierā ar 19:37 zaudēja Polijas valstsvienībai un cieta otro neveiksmi 2024.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupā. Mājiniekiem pirmajā puslaikā izdevās turēt līdzi mača favorītiem, bet pēc pārtraukuma liels kļūdu skaits liedza Latvijas valstsvienībai uzturēt intrigu cīņā par uzvaru.

Par labāko Latvijas izlasē atzina Ņikitu Pančenko, kurš mājiniekiem bija rezultatīvākais ar piecu vārtu guvumu. Arī viesiem par labāko nosauca rezultatīvāko spēlētāju Arkadiušu Morito, kura rēķinā bija 10 iemesti vārti.

Kvalifikācijas grupā līdzās Latvijas un Polijas izlasēm ir arī Itālija un Francija. Iepriekš pirmajās spēlēs poļi uzveica Itālijas izlasi (30:23), bet trenera Davora Čuturas vadītā Latvijas valstsvienība viesos piekāpās olimpiskajai čempionei Francijai (18:35).

Nākamās spēles grupā būs martā. Eiropas čempionāta finālturnīru sasniegs katras grupas divas labākās komandas un četras no astoņām trešo vietu ieguvējām.