RFS futbolisti nespēj pārvarēt Edinburgas «Hearts» otro eksāmenu

Latvijas futbola čempionvienība RFS ceturtdien ar 1:2 UEFA Konferences līgas grupas turnīra pirmspēdējā spēlē Edinburgā skatītāju piepildītās tribīnēs piekāpās vietējai "Hearts" vienībai, liecina organizatoru informācija.

RFS jau bija zaudējusi iespējas iekļūt izslēgšanas spēlēs – cīņa ar "Hearts" bija par trešo vietu grupā. Edinburgā stadionā valdīja lieliska atmosfēra – līdzjutēji, un tieši viņiem pieder klubs, dedzīgi atbalstīja savu komandu un pat pārtraukumā nepameta tribīnes.

Spēles rezultāts tika atklāts jau trešajā spēles minūtē, kad Lorenss Šenklends trieca bumbu vārtos un pats uztriecās RFS vārtu vīram Pāvelam Šteinboram. Nācās lūgt mediķu palīdzību, taču vārtsargs varēja turpināt spēli.

12. minūtē rezultāts uz tablo jau rādīja 2:0 – Endija Helideja sitiens, bumba atsitās pret Vitālija Jagodinska kāju un trāpīja Šteinbora sargātajos vārtos.

"Hearts" turpināja kontrolēt spēles gaitu, nedodot RFS nopietnas iespējas apdraudēt vārtus. Līdz 39. minūtei, ka rezultāta starpību samazināja Kevins Frīzenbihlers. Un spēle turpinajās vairāk rīdzinieku zīmē.

Otrajā puslaikā turpinājās aizraujošs futbols abu komandu izpildījumā, taču rezultāts uz tablo vairs nemainījās.

Grupu turnīrā RFS izdevās aizvadīt divus mačus ar neizšķirtu rezultātu – pašā ievadā pārsteidzošais 1:1 ar Florences "Fiorentina" komandu, kā arī bezvārtu neizšķirts pret spēcīgo Turcijas "Bašakšehir" vienību. Pārējos mačos diemžēl zaudējumi. Taču priekšā vēl viena spēle – pēdējais eksāments pret "Fiorentinu".