Rakels gūst divus vārtus «Cracovia» futbolistu uzvarētā spēlē Polijas čempionātā

Latvijas futbola valstsvienības uzbrucējs Deniss Rakels sestdien guva divus vārtus un sekmēja Krakovas "Cracovia" uzvaru ar 2:1 savā laukumā pret Hožuvas "Ruch" Polijas čempionāta spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Rakels komandu vadībā izvirzīja 6.minūtē, bet pirmā puslaika izskaņā dubultoja "Cracovia" pārsvaru. 60.minūtē "Ruch" vārtus guva Mariušs Stepinkis.

Polijas čempionāta kopvērtējumā "Cracovia" ar 15 punktiem pakāpās uz 5.vietu.

Rakels šosezon Polijas čempionātā ir piedalījies deviņās spēlēs un guvis trīs vārtus. "Cracovia" sastāvā Rakels spēlē trešo sezonu. Pagājušajā sezonā Polijas čempionātā uzbrucējs 33 spēlēs guva 11 vārtus.

Ceturtdien Rakels līgumu ar "Cracovia" pagarināja līdz 2018.gada jūnijam.

Latvijas valstsvienības sastāvā Rakels laukumā ir devies deviņās spēlēs.