«Liepājas» futbolisti virslīgas spēlē pārspēj «Valmiera FC», «Metta» pakāpjas, Rīgas derbijā neizšķirts

FK “Liepāja” svētdien Latvijas futbola virslīgas spēlē ar 1:0 viesos pārspēja “Valmiera FC”, savukārt "Metta" ar 3:0 viesos bija pārāka pār Salaspils "Super Nova", beidzot izkļūstot no pastarīša pozīcijām turnīra tabulā. Tikmēr gaidītākajā vakara notikumā futbola virslīgā - Rīgas derbijā RFS un "Riga FC" nospēlēja neizšķirti 1:1, liecina organizatoru informācija.

Vienīgos vārtus spēlē starp "Liepāju" un "Valmieru" 87. minūtē guva Eduards Tīdenbergs.

Dienas otrajā mačā FK "Metta" ar 3:0 pārspēja līgas jaunpienācēju Salaspils "Super Nova" vienību, kas metiešiem ļāva pakāpties turnīra tabulā par vienu pozīciju un līga spastarīša lomu uzticēt supernoviešiem. Šajā mačā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Bruno Melnis, un viens vārtu guvums Ingara Pūļa rēķinā.

Vēl svētdien pašā vakarā svarīgs Rīgas derbijs – RFS pret “Riga FC”. Tomēr šī spēle lielu intrigu neatnesa - neizšķirts ar rezultātu 1:1. 44. minūtē "Riga FC" izvirzīja vadībā Duglass Aurelio, bet otrā puslaika ievadā leģionārs no Brazīlijas Emersons Santana panāca 1:1.

Turnīra tabulas pirmajā pozīcijā ar 64 punktiem ir "Valmiera FC", 60 punktus iekrājusi "Riga", bet trijnieku ar 57 punktiem noslēdz RFS. ar 53 punktiem trijniekam turpina tuvoties "Liepāja", "Auda" ar 41 ir piektā, bet sestajā vietā ar 27 punktiem ir "Daugavpils BFC". Septītā vieta ar 26 punktiem ir "Tukums 2000/Telms" komandai, kam ar 18 punktiem seko "Metta" un Jūrmalas "Spartaks". Turnīra tabulu ar 17 punktiem noslēdz "Super Nova".

Šosezon virslīgā startē 10 komandas. Sezona noslēgsies jau novembrī.