Harbačiks, Dodo un Ķigurs sarūpē FK «Liepāja» piekto uzvaru pēc kārtas

Latvijas futbola virslīgas 20. kārtas spēlē pirmdien FK “Liepāja” ar 3:0 uzvarēja “Metta” komandu, svinot piekto panākumu pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu 55. minūtē atklāja Valērijs Harbačiks, izvirzot "Liepāju" vadībā. 69. minūtē uz maiņu iznākušais Luišs Paulu Hilariu jeb Dodo kurzemnieku pārsvaru jau dubultoja. Ar to gan vēl spēle nebeidzās – Mārtiņš Ķigurs jau kompensācijas laikā trieca bumbu pretinieku vārtos  trešo reizi.

"Liepājai" šī bija jau piektā uzvara pēc kārtas, bet "Metta" pie panākuma nav tikusi jau kopš 11. augusta, kad pārspēja virslīgas vājāko komandu "Tukums 2000/TSS".

Jau ziņots, ka svētdien 20. kārtas spēlēs FK “Jelgava” ar 2:0 uzvarēja BFC “Daugavpils”, FK “Ventspils” ar 2:0 bija pārāka pār “Tukums 2000/TSS” vienību, čempionvienība “Riga FC” ar 2:1 pieveica Jūrmalas "Spartaku”, bet “Valmiera FC” un RFS nospēlēja neizšķirti 2:2.

Virslīgas līderpozīcijās pēc 20 spēļu kārtām ir čempionvienība ar 54, punktiem, un aiz tās ierindojas RFS, kas atpaliek par sešiem punktiem. Trijnieku noslēdz "Valmiera" ar 35 punktiem. Ceturtajā vietā ar 30 punktiem ir "Ventspils", bet nu par punktu vien atpaliek "Liepāja", kas pēc pirmdienas uzvaras par punktu apsteidz Jūrmalas "Spartaku". 18 punkti un septītā pozīcija ir "Jelgavai", pa 16 punktiem sakrājušas BFC "Daugavpils" un "Metta", bet virslīgas tabulu noslēdz "Tukums 2000/TSS", kas iekrājusi vien piecus punktus.