Futbola virslīgā FK «Liepāja» piedzīvo pirmo zaudējumu šosezon

Latvijas futbola virslīgā sestdien aizvadītas trīs spēles, no kurām lielāko interesi izraisīja FK “Liepāja” un RFS duelis, kurā emocijām un pavērsieniem bagātā cīņā ar 3:2 uzvaru spēja gūt RFS, sagādājot FK "Liepāja" pirmo zaudējumu šajā sezonā.

Grandu cīņā starp zaudējumu nastu vēl neizjutušo FK “Liepāju” un pērnās sezonas čempioni RFS spēles rezultāts tika atklāts vien pirmā puslaika kompensācijas laika beigās, kad gambietis Alfuseinejs Džaffa ar galvu raidīja bumbu Krišjāņa Zviedra sargātajos vārtos.

Otrā puslaika ievadā Andrejs Iličs palielināja RFS pārsvaru, bet Lukass Vilela rezultāta starpību pēc brīža spēja samazināja. Liepājnieki varēja uzgavilēt 81. minūtē, kad brazīlietis Luiss Paulo Hilario jeb Dodo panāca 2:2. Prieki nebija ilgi – 85. minūtē Iličs atguva RFS pārsvaru, tuvinot liepājniekus pretim pirmajam zaudējumam šajā sezonā.

Sestdien mačā starp titulēto “Riga FC” un “Tukums 2000/Telms” uzvaru guva rīdzinieki. Tikai 75. minūtē vienīgos vārtus šajā spēlē guva Gabriels Ramoss Da Penja.

Vēl sestdien maču aizvadīja līgas jaunpienācēja “Super Nova” un “Valmiera FC”, salaspiliešiem piedzīvojot sagrāvi ar 1:5. Viesnīgps vārtus "Super Nova" labā guva Ričards Rullis, bet valmieriešiem ar vārtu guvumiem izcēlās Džibrils Gejs, Daisuke Jokota, Juris Krollis, Kamilo Andress Mena un Romans Jakuba.

Turnīra tabulas līderpozīcijās ar astoņās spēlēs gūtiem 19 punktiem ir "Liepāja" un "Riga FC", kam ar 17 punktiem seko RFS un "Valmiera FC". Tālāk ar deviņiem punktiem septiņās spēlēs tabukā ierindojas "Auda" un "Daugavpils", bet seši punkti septiņos mačos ir "Metta" rēķinā. Astoņās cīņās gūt četrus punktus izdevies "Tukums 2000/Telms" vienībai, trīs - "Super Novai", bet tikai viens punkts pagaidām Jūrmalas "Spartaka" kontā.

Šajā sezonā Latvijas futbola virslīgā startē 10 komandas. Turnīrs noslēgsies novembrī.