UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas otrajā kārtas spēle FK "Auda" - "Spartak Trnava"

Priekuļos aizvadīts Latvijas čempionāts vasaras biatlonā

UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas spēlē FK "Auda" nospēlēja neizšķirti ar Trnavas "Spartak"

«Auda» mājās cīnās neizšķirti; «Riga» FC futbolisti viesos zaudē Konferences līgas kvalifikācijā

FK "Auda" futbolisti ceturtdien savā laukumā cīnījās neizšķirti, bet "Riga" FC izbraukumā cieta zaudējumu Eiropas futbola federāciju savienības (UEFA) Konferences līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Latvijas kausa īpašniece "Auda" debijas spēlē Eirokausos Rīgā panāca neizšķirtu 1:1 pret Slovākijas klubu Trnavas "Spartak". Tikmēr virslīgas līderi "Riga" viesos Ungārijā ar 1:2 piekāpās "Kecskemét" futbolistiem.

"Skonto" stadionā "Audai" jau mača sākumā bija laba iespēja izvirzīties vadībā, taču Niko Bretšneiders no tuvas distances raidīja bumbu virsū vārtsargam Martinam Vantrubam. "Spartak" savu iespēju garām nepalaida un pēc stūra sitiena Sebastians Koša atklāja rezultātu. Viesi 35. minūtē palika 10 vīru sastāvā, jo par otro brīdinājumu noraidīja aizsargu Nikolasu Gorosito.

Līdz pārtraukumam rezultāts nemainījās, bet mača 60. minūtē Režinaldo Ramiress ātrā uzbrukumā panāca "Audai" izlīdzinājumu, trāpot vārtu apakšējā stūrī.

Savukārt spēlē Ungārijā mājiniekiem vārtus 52. minūtē pēc pārkāpuma soda laukumā ar 11 metru soda sitienu guva Šoma Suhodovskis. Gergo Palinkašs 85. minūtē pēc centrējuma laukuma saimnieku pārsvaru divkāršoja, toties uz maiņu laukumā nākušais rīdzinieku uzbrucējs Antonijs Kontrerass uzreiz vienus vārtus atguva, uzlabojot "Riga" FC izredzes gūt panākumu divu spēļu summā.

Iepriekš šonedēļ pirmās spēles Konferences līgas kvalifikācijas otrajā kārtā jau aizvadīja FK RFS un "Valmiera" FC. Rīdzinieki mājās ar 0:2 piekāpās Azerbaidžānas "Sabah", savukārt Valmieras komanda guva pārliecinošu uzvaru 3:0 viesos pret Sanmarīno "Tre Penne".

Pāros spēcīgāko komandu noteiks divu spēļu summā, uzvarētājiem iekļūstot turnīra kvalifikācijas trešajā kārtā. Atbildes spēles notiks pēc nedēļas.

Konferences līgas grupu turnīrā iekļūs kvalifikācijā startējušās komandas, kas pārvarēs ceturto priekšsacīkšu kārtu. Konferences līga ir UEFA trešā līmeņa klubu turnīrs pēc Čempionu līgas un Eiropas līgas.