Rīta Panorāma

Aiztur iespējamos Grieķijas migrantu traģēdijas vaininiekus

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Pasaules kauss 3×3 ielu futbolā

Grīziņkalnā risinās Pasaules kauss 3x3 ielu futbolā, rīkotāji attīsta platformu jaunatnei

Grīziņkalnā piektdien un sestdien risināsies ielu sporta un kultūras kustības "Ghetto Games" rīkots Pasaules kausa fināls ielu futbolā, pulcējot komandas ne tikai no Eiropas, bet arī citiem kontinentiem.

Ielu futbols ir vēl viena alternatīva līdzās telpu un pludmales futbolam, paverot ikvienam sevi apliecināt masu sporta veidā, kur dalībai augsts tehniskās meistarības līmenis nav obligāta prasība, piektdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" pastāstīja "Ghetto Football" līderis Antons Semeņaks.

Galvenais uzdevums ielu futbolā ir radīt labāko platformu jaunatnes attīstībai, sacīja Semeņaks. Viņš paskaidroja, ka svarīgāk par olimpiska mēroga mērķiem ir izveidot savu platformu ar augsta līmeņa komandām un plašu līdzjutēju bāzi. Par procesiem ielu futbola kustībā ir informētas arī starptautiskās futbola jumtorganizācijas, taču tām nav noteicoša loma.

Pasaules kausa atlases turnīri notika sadarbībā ar "Ghetto" organizatoriem, un uz finālturnīru Rīgā ieradušās komandas pat no Japānas un Dienvidkorejas. Latvija finālos būs pārstāvēta ar trim komandām, kas ir katrai valstij atļautais maksimālais skaits. 

Grupu spēles turnīrā risinās piektdien, bet sestdien sekos izslēgšanas turnīrs līdz uzvarētāju noteikšanai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti