UEFA Konferences līgas kvalifikācijas pirmās kārtas spēle "Riga FC" - "Vikingur"

(Zīmju valodā). Sporta ziņas

UEFA Konferences līgas kvalifikācijā "Riga FC" pieveic Reikjavikas "Vikingur"

«Riga» futbolisti UEFA Konferences līgas kvalifikācijas pirmajā spēlē uzvar «Vikingur»

Latvijas futbola virslīgas pašreizējā līdere "Riga" ceturtdien UEFA Konferences līgas kvalifikācijas pirmās kārtas pirmajā mačā savā laukumā ar rezultātu 2:0 (1:0) uzvarēja Reikjavīkas "Vikingur" no Islandes.

"Riga" labā vārtus guva Duglass Aurēliu un Marko Regža.

Rīdzinieki 1:0 panāca spēles 31. minūtē, kad pēc stūra sitiena bumba nonāca pie Aurēliu, kurš ar akrobātisku sitienu raidīja bumbu tīklā.

Mājiniekiem bija vēl vairākas uzbrukuma iespējas, un nākamreiz to izdevās izmantot 53. minūtē, kad pēc Mikaēla Soisalo piespēles no labās malas Regža bija precīzs no vārtu priekšas – 2:0. Sadursmē ar Regžu cieta pretinieku vārtsargs Ingvars Jonsons, kurš nevarēja turpināt spēli un tika nomainīts.

Rīdzinieki atbildes spēli izbraukumā aizvadīs 20. jūlijā, un uzvarētāja divu maču summā otrajā kārtā tiksies ar "Kecskemeti" no Ungārijas.

Jau ziņots, ka RFS ceturtdien UEFA Konferences līgas kvalifikācijas pirmās kārtas pirmajā mačā viesos ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Skopjes "Makedonija" vienību.

Konferences līgas kvalifikācijas otrajā kārtā vietu jau nodrošinājusi "Auda", kas pagājušajā sezonā uzvarēja Latvijas kausa izcīņā. Latvijas komanda, piedzīvojot debiju Eirokausos, otrajā kārtā stāsies pretī Trnavas "Spartak".

Grupu turnīra sasniegšanai nepieciešams pārvarēt trīs kvalifikācijas un "play-off" kārtu.

UEFA Konferences līgā ir Eiropā trešais spēcīgākais klubu turnīrs un aizvada savu trešo sezonu.

Fināls notiks 2024. gada 29. maijā, bet tā norises vieta vēl nav noteikta.

Iepriekšējās sezonas finālā Vesthemas "United" futbolisti finālā ar 2:1 pārspēja RFS pretinieci grupu turnīrā Florences "Fiorentina".