(Zīmju valodā). Sporta ziņas

Latvijas futbola Virslīgas spēle "Valmiera FC" - "RFS". Daniels Balodis

Latvijas futbola Virslīgas spēle "Valmiera FC" - "RFS"

Futbola virslīgas sezona sākas putenī ar «Valmiera» FC un FK RFS bezvārtu neizšķirtu

Pašreizējie čempioni "Valmiera" FC sestdien mājās cīnījās neizšķirti 0:0 ar FK RFS sezonā pirmajā spēlē Latvijas futbola virslīgā, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar dienas otrās spēles rezultātu)
Ziemīgajos laikapstākļos abām komandām visu pirmo puslaiku nebija daudz vārtu gūšanas iespēju. Tuvojoties pārtraukumam, bīstams sitiens no soda laukuma stūra izdevās mājiniekam Džibrilam Gejam, bet FK RFS vārtos Pāvels Šteinbors lēcienā aizsniedzās līdz bumbai, kas lidoja tālajā stūrī.

Spēle sākās zaļā laukumā, bet līdz pārtraukumam tas bija nosnidzis balts. Otrā puslaika sākumā mājinieku vārtos glāba Karloss Olsess, savukārt pretējā laukuma pusē Gejs ar galvu no tuvas distances sita garām tuvajam vārtu stūrim.

Otrā puslaika norises pagarināja vairākas līniju attīrīšanas pauzes, bet citviet laukumu līdz spēles beigām klāja jau paprāva sniega sega. Abu komandu spēlētāju centību tas nemazināja, tomēr līdz vārtu gūšanai netika ne mājinieki, nedz viesi.

Neatbilstoša laukuma stāvokļa dēļ nenotika dienas otrā spēlē, kurā FK "Metta" Rīgā bija jātiekas ar FK "Liepāja" futbolistiem.

Vēlāk sestdien pirmo uzvaru turnīrā guva FK "Auda", savā laukumā ar 2:0 pārspējot Salaspils "Super Nova" futbolistus. Mājiniekus 28.minūtē vadībā izvirzīja Vjačeslavs Isajevs, bet pāris minūtes vēlāk Matiass Agustins Piteo panāca 2:0. Otro vārtu guvumā tika izmēģināta Latvijā tikko ieviestā tiesnešu video asistenta sistēma, konstatējot, ka viss noticis pēc noteikumiem.

Pirmās kārtas noslēgumā svētdien "Tukums 2000/Telms" uzņems BFC "Daugavpils" futbolistus, savukārt "Riga" FC Mežaparkā tiksies ar līgas jaunpienācēju FS "Jelgava".

Virslīgā 10 komandas uzvarētāja noteikšanai līdz 11. novembrim izspēlēs četrus apļus