«Valmierai» par nodokļu parādu atņem trīs punktus futbola virslīgas tabulā

Latvijas futbola virslīgas komandai "Valmiera" par nenomaksātiem nodokļiem atņemti trīs punkti čempionāta kopvērtējuma tabulā, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Zaudējot trīs punktus, "Valmiera" 8. maijā nezaudē ceturto pozīciju, taču labāko trijnieks ir četru punktu attālumā jeb vairāk par vienas uzvaras tiesu.

LFF Disciplinārlietu komiteja (DK) trešdien, izvērtējot "Valmieras" iesniegto informāciju un dokumentus, konstatēja, ka klubs ir vērsies Valsts ieņēmumu dienestā (VID) ar iesniegumu par nokavēto nodokļu maksājumu labprātīgu izpildi noteiktā termiņā. Neskatoties uz to, komandai atņemti trīs punkti, jo parādsaistības bija jāizpilda līdz 30. aprīlim.

Uz šī gada 3. maiju "Valmieras" nodokļu parāds bija 188 328 eiro, līdz ar to klubs joprojām neatbilst LFF Klubu licencēšanas noteikumu 65. paragrāfam.

LFF DK arī konstatējusi, ka parādsaistības pret "Valmieras" darbiniekiem, tajā skaitā spēlētājiem, ir nokārtotas pilnā apmērā. Tāpat klubs ir veicis maksājumu bijušajam Valmieras komandas spēlētājam Ruanam Rodrigesam, taču vēl nav saņemts apstiprinājums no Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA).

Tiklīdz tiks saņemts apstiprinājums no FIFA, "Valmierai" tiks atcelts jaunu spēlētāju reģistrācijas aizliegums, kas bija piemērots par parādsaistībām pret bijušo futbolistu un esošajiem kluba darbiniekiem, tajā skaitā spēlētājiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti