Austrālijas futbolistes iepriecina mājiniekus un iesoļo Pasaules kausa ceturtdaļfinālā. Galvenie notikumi

Austrālijā un Jaunzēlandē tupinās Pasaules kausa futbolā sievietēm astotdaļfināla cīņas. Pirmdien Austrālijas dāmu izlase ar 2:0 uzvarēja Dānijas izlasi,

Rezultāts tika atklāts 29. minūtē, kad Austrāliju vadībā izvirzīja Ketlīna Forda.

Spēles spilgtākās epizodes

70. minūtē Australia stadiona tribīnes burtiski eksplodēja, jo Heilija Raso panāca 2:0.

Austrālijas izlasei otrais vārtu guvums

Austrālija grupu turnīru noslēdza kā B grupas līdere, gūstot divas uzvaras un ciešot vienu zaudējumu. Tikmēr Dānija D grupā bija otrā, bet ar identisku uzvaru/zaudējumu bilanci.

Pirmdien astotdaļfināla spēlē starp Angliju un Nigēriju uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēcspēles sitienu sērijā, kur pārāka bija Anglija.