Bobslejists Oskars Ķibermanis izlaidīs nākamo sezonu

Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:2 "Valmiera FC"

LBL pusfināls. "VEF Rīga" 100:62 "Latvijas Universitāte"

«VEF Rīga» droši uzvar pirmajā spēlē Latvijas basketbola līgas pusfinālā

Pašreizējie valsts čempioni "VEF Rīga" pirmdien mājās ar 100:62 uzvarēja "Latvijas Universitāti" pirmajā spēlē Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Iekļūšanai finālā komandai sērijā nepieciešamas trīs uzvaras.

Uzvarētājiem ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Kristers Zoriks, savukārt Artis Ate iekrāja 15 punktus. Otro reizi kluba vēsturē LBL pusfinālu sasniegušajai "Latvijas Universitātei" ar 22 punktu guvumu atzīmējās Dāvids Vīksne.

"Latvijas Universitāte" maču sāka ar 7:0 izrāvienu, taču pirmās ceturtdaļas izskaņā 10 punktu pārsvars jau bija "VEF Rīgai" (24:14). "VEF Rīga" turpināja kāpināt pārsvaru, pirmo puslaiku pabeidza ar +24 (55:31) un arī pēc pārtraukuma komandu spēku samērs laukumā nemainījās.

Otrā pusfinālā BK "Ventspils" otrdien pirmajā spēlē uzņems BK "Ogre" basketbolistus. "VEF Rīga" un "Latvijas Universitātes" sērija turpināsies ar otro spēli ceturtdien.

"VEF Rīga" un BK "Ventspils" dalību pusfinālā nodrošināja pēc regulārās sezonas rezultātiem Latvijas-Igaunijas līgā. Savukārt "Latvijas Universitāte" ceturtdaļfinālā pārspēja "Valmiera Glass/ViA", bet BK "Ogre" izslēgšanas turnīru sāka ar uzvaru pār BK "Liepāja".