Kurucs un Bertāns rezultatīvi latviešu pārstāvēto NBA klubu uzvarās

Rodions Kurucs iekrāja 14 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bruklinas "Nets" trešdien viesos ar 145:142 pagarinājumā uzvarēja vienu no spēcīgākajām Rietumu konferences komandām Hjūstonas "Rockets", savukārt Dāvis Bertāns nodrošināja 12 punktus Sanantonio "Spurs" uzvarā izbraukumā 105:101 pār Dalasas "Mavericks", turklāt trāpīja svarīgu trīspunktu metienu mača galotnē, liecina NBA informācija.

Pamatsastāvā spēli sākušais Kurucs 30 minūtēs (29:33) izcīnīja arī piecas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva divas kļūdas un nopelnīja sešas personiskās piezīmes. Kurucs trāpīja septiņus no 10 divpunktu metieniem, bet abos viņa trīspunktniekos bumba grozā nekrita.

"Nets" 33 punktus guva Spensers Dinvidijs, kurš veica arī 10 rezultatīvas piespēles, savukārt "Rockets" neglāba Džeimsa Hārdena 58 punkti un 10 izcīnītas atlēkušās bumbas.

Tikmēr Bertāns spēlēja 25 minūtes (25:17), izcīnīja četras atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu. Dāvis trāpīja četrus no pieciem trīspunktu metieniem, tostarp trīs reizes bija precīzs pēdējā ceturtdaļā. Bertāna pēdējais rezultatīvais trāpījums priekšpēdējā minūtē nodrošināja "Spurs" trīs punktu pārsvaru (99:96), ko mājinieki likvidēt vairs nespēja. Mačā vienīgais Bertāna divpunktu metiens bija neprecīzs.

Marko Belinelli "Spurs" guva 17 punktus, bet Dalasas klubam 25 punkti bija Lukas Dončiča rēķinā.

"Nets" nākamā spēle gaida piektdien Orlando pret "Magic", kamēr Sanantonio klubs piektdien Minesotā tiksies ar "Timberwolves".