Iebalso Kristapu Porziņģi NBA Zvaigžņu spēlē!

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 5 mēnešiem.

Kristapam Porziņģim ir iespēja kļūt ne tikai par pirmo latvieti Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Zvaigžņu spēlē, bet arī par pirmo eiropieti, kurš jau debijas sezonā tiktu iebalsots vērienīgajā šova pasākumā. Ne velti Zvaigžņu spēlē divu komandu sākumsastāvus nosaka līdzjutēju balsojumā nevis pēc statistikas rādītājiem, jo arī līgas vadība vēlas, lai katrs iebalsotais būtu ar savu spilgtu uzrunājošu stāstu un fanu atbalstu. Porziņģa spožais veikums debijas sezonā ir stāsts, ko viņš sarakstījis pats, bet mums katram ir iespēja ar savu balsojumu to pastāstīt arvien plašāk pasaulē. Tādēļ iebalso Kristapu Porziņģi NBA Zvaigžņu spēlē!

Porziņģa atbalstītāji Latvijā ik dienu var balsot NBA mājaslapā, "Google" meklētājā, NBA lietotnē mobilajās ierīcēs, kā arī sociālajos medijos "Twitter", "Facebook" un "Instagram".

*NBA mājaslapā NBA.com/vote balsojumu katrs lietotājs var aizpildīt un nosūtīt vienu reizi dienā.

*NBA lietotnē (pieejama "Android" un "iOS") balsojumu katrs lietotājs var aizpildīt un nosūtīt vienu reizi dienā.

*"Twitter" jātvīto, jāpārsūta tvīts vai jāatbild uz tvītu, ierakstot spēlētāja vārdu un uzvārdu (Kristaps Porzingis), kā arī tēmturi #NBAVOTE. Katrā tvītā var būt tikai viena spēlētāja vārds. Ik dienu katrs lietotājs var nobalsot par 10 dažādiem spēlētājiem.
Piemēram, var retvītot šo "Sporta Studijas" ierakstu.

*"Facebook" personiskajā kontā savā ierakstā vai komentārā par citu "Facebook" ierakstu jāieraksta spēlētāja vārdus un uzvārds (Kristaps Porzingis), kā arī tēmturis #NBAVOTE.  Ik dienu katrs lietotājs var nobalsot par 10 dažādiem spēlētājiem un katrā balsojumā var būt tikai viena spēlētāja vārds.
Piemēram, var ierakstīt un nosūtīt komentāru par šo "Sporta Studijas" ierakstu.

Novembra un Decembra NBA Austrumu konferences vērtīgākais jaunais spēlētājs.Lai balsotu par Kristapa iekļūšanu Zvaigžņu spēles sākumpieciniekā - Raksti komentārā:Kristaps Porzingis #NBAVote

Posted by Sporta Studija on Thursday, January 7, 2016

*"Instagram" jāpublicē oriģināla fotogrāfija, tās parakstā iekļaujot tēmturi #NBAVOTE un spēlētāja vārdu un uzvārdu (Kristaps Porzingis). Ik dienu katrs lietotājs var nobalsot par 10 dažādiem spēlētājiem un katrā balsojumā var būt tikai viena spēlētāja vārds.

 

Iebalso Kristapu Porziņģi NBA Zvaigžņu spēlē! #NBAVOTE Kristaps Porzingis

A photo posted by Latvijas Sabiedriskie mediji (@lsm.lv) on

*"Google Search" (reģistrētiem lietotājiem) jāmeklē "NBA Vote All-Star" vai "NBA Vote Knicks" un komandas spēlētāju attēlu izklājumā jāizvēlas savs favorīts (Kristaps Porzingis), tas jāiezīmē un jānosūta balsojums. Ik dienu katrs lietotājs par katru spēlētāju var nobalsot vienu reizi un kopumā veikt 10 balsojumus dienā par dažādiem spēlētājiem.

Balsošana beigsies 19.janvārī plkst. 6.59 pēc Latvijas laika. Zvaigžņu spēles pamatsastāvos iekļuvušos spēlētājus nosauks 21.janvārī. NBA Zvaigžņu spēle 14.februārī notiks Toronto, Kanādā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti