Basketbolista Porziņģa «Wizards» galotnē atspēlē 13 punktu deficītu, bet zaudē papildlaikā

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien atzīmējās ar 22 punktiem, taču liepājnieka pārstāvēta Vašingtonas "Wizards" papildlaikā ar 109:116 savā laukumā zaudēja tiešajiem konkurentiem Toronto "Raptors", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 39 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā guva 22 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, četras reizes asistēja partneriem, pārtvēra divas pretinieku bumbas un bloķēja divus metienus. Liepājnieks realizēja abus trejačus, septiņus no 12 divpunktu metieniem un divus no trim sodiņiem. Viņam esot laukumā, "Wizards" guva par četriem punktiem vairāk, nekā viesi.

Porziņģa spēles spilgtākās epizodes

Liepājnieks bija rezultatīvākais "Wizards" spēlētājs. Par punktu mazāk Vašingtonas komandā guva Bredlījs Bīls.

Viesiem Gerijs Trents izcēlās ar 26 punktiem.

Spēles ceturtajā ceturtdaļā "Raptors" pārsvars sasniedza 13 punktus, taču "Wizards" prata to sadeldēt, novedot spēli līdz papildlaikam. Tajā ar 11:4 pārāki bija Toronto spēlētāji.

Kopvērtējumā tabulā "Wizards" ar 30 uzvarām 63 spēlēs ir NBA Austrumu konferences 10. vietā. Pozīciju augstāk ir "Raptros", kas 65 mačos uzvarējusi 32 reizes.

Nākamo spēli galvaspilsētas vienība vēlāk svētdien savā laukumā aizvadīs pret Milvoki "Bucks".