(Zīmju valodā). Sporta ziņas

LBL ceturtdaļfināla sērijas 3.spēle BK "Liepāja" - "Latvijas Universitāte"

LBL ceturtdaļfināla spēle BK "Ogre" - " Valmiera Glass/ ViA"

«Ogres» basketbolistiem uzvara arī trešajā LBL ceturtdaļfināla mačā ļauj sasniegt pusfinālu

Ogres" basketbolisti trešdien Ogrē svinēja uzvaru arī trešajā "Pafbet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla spēlē, kas ļāva nodrošināt vietu pusfinālā.

Ogrēnieši savā laukumā ar rezultātu 103:81 (23:26, 28:21, 19:22, 33:12) pārspēja "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" komandu, sērijā līdz trīs uzvarām bija pārāki ar 3-0 un pusfinālā stāsies pretī "Ventspilij".

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 24 gūtajiem punktiem bija Kārlis Apsītis, bet Kristaps Dārgais, gūstot 13 punktus, izcīnot desmit bumbas zem groziem un 11 reizes rezultatīvi piespēlējot, tika pie "triple-double".

Valmieras komandā 24 punktus guva Tervels Beks, kurš arī tika pie deviņām bumbām zem groziem, kamēr Džastins Makols izcēlās ar 15 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām.

Ogres vienība "Pafbet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) pamatturnīrā uzvarēja 17 no 30 cīņām un ierindojās 7. vietā, bet valmierieši ar sešiem panākumiem ieņēma 15. vietu 16 komandu sacensībās.

"Ogre" pēc triju uzvaru sērijas LIBL pēdējās trīs cīņās piedzīvoja zaudējumus, pēdējā pamatturnīra spēlē izbraukumā ar 67:75 piekāpjoties "VEF Rīga", kā arī divās ceturtdaļfināla spēlēs atzīstot Tallinas "Kalev"/"Cramo" pārākumu (70:76 un 66:83).

Valmierieši pirms ceturtdaļfināla nebija spēlējuši kopš 22. marta, kad LIBL pamatturnīru noslēdza ar diviem zaudējumiem, izbraukumā ar 83:102 piekāpjoties Rakveres "Tarvas".

Otrā ceturtdaļfinālā cīņā starp "Liepāju" un "Latvijas Universitāti" rezultāts ir 1-1. Šī pāra uzvarētāja pusfinālā spēlēs pret "VEF Rīga".

Pērn par LBL čempioniem tika kronēti "VEF Rīga" basketbolisti, kuri finālsērijā ar 4-1 pārspēja "Ventspili", bronzas godalgas izcīnot "Ogrei".