Dienas ziņas

Likvidēs un restrukturizēs – haoss Polijas medijos

Dienas ziņas

Nedēļa kopš traģēdijas: Prāgā piemin apšaudes upurus

Vācijā un Nīderlandē plaši plūdi

Vācijā un Nīderlandē plaši plūdi; Norvēģijā ikdienu apgrūtina spēcīga snigšana

Situācija arvien saspringta Vācijā, kur nav mitējušies plūdi. Īpaši sarežģīta situācija ir Lejassaksijas reģionā Vācijas ziemeļos, kur dambji jau vairākas dienas pakļauti lielam spiedienam un ūdens līmenis aizvien nekrīt.

Uz Brēmenes un Lejassaksijas robežas, Lilientālas ciemā, dambis tika pārrauts un daļa iedzīvotāju bija jāevakuē. Tiek prognozēts, ka Elbas līmenis Drēzdenē šodien pārsniegs sešu metru atzīmi.

Ūdens līmenis augsts arī Reinā un tās pietekās, izraisot plūdus ne tikai Vācijā, bet arī Nīderlandē. Plūdu maksimums gaidāms ceturtdien. Nīderlandes lauksaimnieki brīdinājuši, ka sliktie laikapstākļi var ietekmēt kartupeļu un cukurbiešu ražu.

Laikapstākļi būtiski ietekmējuši cilvēku ikdienu arī Norvēģijā, vēstīja ziņu portāls "Euronews".

Daudzās pilsētās izsludināta paaugstināta trauksme, jo stipra snigšana ceļus padarījuši ārkārtīgi slidenus un bīstamus, izraisot vairākus satiksmes negadījumus ar cietušajiem.

Tiek prognozēts, ka vētra "Henks" sestdien skars Īriju un lielāko daļu Apvienotās Karalistes, savukārt svētdienas rītā ekstrēmi laikapstākļi virzīsies pāri Ziemeļjūrai un sasniegs Skandināvijas dienvidus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti