Smiekli, asaras un sniegs. Daugavpils teātris pirmizrādīs komēdiju «Sniega gūstā»

Daugavpils teātrī top Pītera Kviltera lugas "Snowbound" iestudējums – komēdija "Sniega gūstā" Ivara Lūša režijā, kuras pirmizrāde notiks 14. decembrī, informēja teātrī.

Ziemas vakars, jau vairākas dienas plosās spēcīgs sniegputenis. Šādos apstākļos iziet no mājas nozīmētu pakļaut sevi nāves briesmām. Taču arī palikt pavisam vienam nomaļā mājā var izrādīties bīstami… Kāda aizdomīga būtne mērķtiecīgi lavās pāri kupenām pretī ugunij logā lauka otrā galā. Tajā pašā laikā Patriks bauda mieru un klusumu savā vecpuiša miteklī, nemaz nenojaušot, ka tūlīt atsprāgs durvis un viesulis vārdā Džūdita iebrāzīsies viņa mājā, teikts izrādes aprakstā.

"Sniega gūstā" ir stāsts par diviem pilnīgiem pretstatiem, kurus zem viena jumta iesloga dabas stihija (un varbūt arī kāda apzināts nodoms), tas ir aizkustinošs un negaidītiem atklājumiem bagāts stāsts, kurš bagātināts ar smiekliem, asarām un sniegu, stāsta teātrī.

Pīters Kvilters ir mūsdienu angļu dramaturgs, kura lugas ir iestudētas vairāk nekā 40 valstīs un tulkotas vismaz 30 valodās. Viņš divas reizes bija nominēts Lorensa Olivjē teātra balvai (Labākā jaunā luga un Labākā jaunā komēdija), savukārt viņa darba pirmais iestudējums Brodvejā bija nominēts trim Tonija balvām.

Režisors izrādei ir Ivars Lūsis, Daugavpils teātrī viņa režijā ir tapušas tādas komēdijas kā "Baismīgās mājsaimnieces", "Mīlestība līdz prāta zudumam", "Biznesa klases palāta", "Melu detektors", "Ekstrasensa cīņa", "Mīlestība 32 kvadrātmetros". 

Komēdijas "Sniega gūstā" radošajā komandā ir arī scenogrāfs un kostīmu mākslinieks Egils Viļumovs un gaismu mākslinieks Sergejs Vasiļjevs. Lomās: Ivars Lūsis, Jūlija Ļaha. Izrāde notiks latviešu valodā Lielajā zālē. 

Pirmizrāde – 14. decembrī pulksten 18.30. Nākamā izrāde – 21. janvārī pulksten 15.00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti