VIDEO: Valtam Pūcem veltītās koncertsērijas pirmo sezonu noslēdz Intars Busulis

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

No šā gada februāra par godu komponista Valta Pūces 60 gadu jubilejai norisinājās viesistabas videokoncertu sērija "Tuvplāni", kurā piedalījās grupas "Prāta vētra" un "Dagamba", kā arī dziedātājs Ralfs Eilands. "Tuvplānu" lapā interneta vietnē "YouTube" atrodamo koncertsēriju noslēdz Intars Busulis kopā ar "Abonementa orķestri", informēja projekta pārstāvji.

Ikmēneša viesistabas videokoncertos mākslinieki izpildījuši gan Valta Pūces labākās dziesmas, gan savus oriģināldarbus. Busulis ar kolēģiem izvēlējies izpildīt Valta Pūces skaņdarbus ar Raimondas Vazdikas vārdiem – "Tukšas glāzes" un "Eju viens", kā arī paša sacerēto dziesmu "Debesis" ar Kārļa Vērdiņa vārdiem un kopā ar komponistu Kārli Lāci tapušo kompozīciju "Tuksnesis" ar Jāņa Elsberga vārdiem.

"Man bija liels pārsteigums beidzot tik tiešām iepazīties ar grupas "Marana" daiļradi!" atzina Busulis. "Nezināju arī, ka tai bija tik zvaigžņots sastāvs – Raimonds Ozols, Normunds Šnē, Valta sieva Dace Pūce, par kuru līdz šim domāju tikai kā par kino un TV režisori… Iedziļinājos "Maranas" daiļradē, jo vēlējos izvēlēties dziesmas tieši no tās, un visvairāk man iepatikās šīs divas. Ar Valtu gan esam čomi jau kādu laiku. Dziesmu nezināšana nenozīmē, ka nezinām cits citu kā cilvēki. Labu stāstu par jubilāru man netrūka uzreiz, jo esam kopā rakstījuši dziesmas i ar moldoviešiem, i ar gruzīniem, kas, protams, jau pasaka daudz. Bija ļoti daudz mākslas, un tam bija arī sekas. Joprojām savstarpējā komunikācijā ar Valtu mēdzam lietot frāzes no tā radošā procesa. Vārdu sakot – visu cieņu Meistaram, kurš ir lielisks cilvēks un komponists. Cepuri nost, liels gods zināt, pazīt un joprojām iepazīt!"

Koncertsērijas "Tuvplāni" organizētāji ir uzņēmējs un pasākumu vadītājs Sandis Miltovičs kopā ar komponista dēlu Valteru Pūci, kurš visupirms zināms kā grupas "Dagamba" dibinātājs, komponists un producents. Abi ar nepacietību gaida nākamo "Tuvplānu" sezonu, kas pagaidām vēl ir ieceres stadijā.

"Šis projekts ir visbrīnišķīgākā dzimšanas dienas dāvana manā mūžā!" jau paspējis rezumēt pats jubilārs, komponists Valts Pūce.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti