VIDEO: Jānis Šipkēvics ar Aminatu izdod dziesmu «Tavi viļņi»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 3 mēnešiem.

Publiskots Jāņa Šipkēvica dziesmas teksta video darbam "Tavi viļņi", kas tapis sadarbībā ar dziedātāju Aminatu, informēja mūziķa pārstāvji.

Jānis Šipkēvics par jauno dziesmu sacīja: "Rakstot šo dziesmu, es jau galvā dzirdēju Aminatas balsi. Šī sadarbība ir likumsakarīga, jo līdz šim esam sadarbojušies vairākkārt, kur es esmu bijis vārdu autors Aminatas dziesmām, kā arī mēs abi esam esam izpildījuši viņas dziesmas kopā. "Tavi viļņi" ir pirmais skaņdarbs, kas tapis speciāli mums abiem, un man par to ir milzīgs prieks, jo man šķiet, ka Aminatas balss ir viena no skaistākajām latviešu populārajā mūzikā."

Savukārt Aminata par sadarbību teica: "Es ļoti cienu un apbrīnoju Jāni kā mūziķi un autoru! Mēs jau kādu laiku veiksmīgi sadarbojāmies, kopīgi rakstot dziesmas, bet šis beidzot ir "patstāvīgs" projekts, kas radīts mums abiem. Es ļoti priecājos par šī kopdarba rezultātu! Mani ļoti uzrunā šīs dziesmas vēstījums un, manuprāt, šī dziesma ir ļoti skaista!"

Teksta video ir veidojusi māksliniece Ksenija Sundejeva, kas plašākai publikai pazīstama arī kā mūzikas grupas "Tribes of the City" soliste. Ar video autori Jānim Šipkēvicam ir bijusi veiksmīga sadarbība gan savos solo projektos, gan ar grupu "Instrumenti".

Dziesmas ierakstā piedalījušies mūziķi Miķelis Putniņš, Kārlis Josts, Rūdolfs Dankfelds, Aminata Savadogo un Stīgu kvartets – Līva Plociņa-Janova, Madara Gaile, Ineta Abakuka, Madara Norbūte.

Jau martā tiks izziņoti Jāņa Šipkēvica jubilejas gadam veltīto koncertu datumi, kā arī albums "Apgaismo mani" nāks klajā 2022. gada 29. martā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti