Šonedēļ Latvijas Televīzijas Z studijā uzstāsies grupa «Labvēlīgais tips»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Otrajā Latvijas Televīzijas projekta “Koncerts Z studijā” tiešraidē uz Z studijas skatuves kāps atraktīvā grupa “Labvēlīgais tips”. Televīzijas skatītāji koncertu varēs vērot LTV1 ēterā, un tas tiešraidē būs pieejams arī satura atskaņotājā Replay.lv un LTV “Facebook” kontos.

Veiksmīgi uzsākto projektu “Koncerts Z studijā” turpina grupa “Labvēlīgais tips”.

Latvijas Televīzijā atzīmē: “Grupas vārds komentārus neprasa – ir skaidrs, ka būs jautri, izklaidējoši un no sirds patiesi. Lai pateiktu paldies visiem, kuri paliek mājās un ievēro visus drošības noteikumus, gupa sola pavasarīgas ballītes sajūtu un koncertā spēlēs savu dziesmu izlasi, ko paši nodēvējuši par “Es nav redzējis tevi jau sen”. Dziesmas noteikti nebūs svešas nevienam un katrs grupas daiļrades cienītājs varēs gan dziedāt līdzi, gan, iespējams, padejot mājas apstākļos.”

Koncertā uz mazu sarunu par dzīvi un šo laiku mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Projektu “Koncerts Z studijā” aizvadītājā nedēļā uzsāka dziedātājs Dons, kura uzstāšanos vēl līdz 24. aprīlim iespējams noskatīties šeit.

“Koncerts Z studijā. Labvēlīgais tips” – 24. aprīlī pulksten 21.20 LTV1 un Replay.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un Replay.lv "Facebook" lapās.

Par projektu

Projekts “Koncerts Z studijā” uzsākts, lai ārkārtējās situācijas apstākļos nodrošinātu skatītājiem iespēju vērot vēl neredzētas pārraides un ar pozitīvu saturu palīdzētu vismaz uz mirkli nedomāt par ārējiem apstākļiem. Skatītājiem tā ir iespēja baudīt mūziķu tiešraides uzstāšanos teju kā koncertā, bet mūziķiem – iespēja uzstāties teju ierastos apstākļos. Tiešraidē no LTV koncertstudijas koncerti vērojami piektdienās pulksten 21.20 LTV1.

LTV uzsver, ka gan gatavojoties tiešraidēm, gan to laikā tiek un tiks ievēroti visi drošības noteikumi. Arī koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz skatuves, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci. Drošības apsvērumu dēļ tiešraižu laikā studijā atrodas tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti tiešraides nodrošināšanā.

Nākamais “Koncerts Z studijā” būs vērojams 8. maijā, jo 1. maijā LTV plānota svētku programma.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti