Rokgrupai «Laime pilnīga» tapis iespaidīgs videoklips

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Grupa „Laime pilnīga” publiskojusi videoklipu dziesmai „Hold On”, kas ir līdz šim apjomīgākais grupas īstenotais video projekts, norāda grupas pārstāvji.

 

„Hold On” videoklipa idejas un scenārija autors ir jaunais un talantīgais režisors Ermīns Baltais. Lai varētu pēc iespējas labāk realizēt visas iecerētās idejas uz projektu, tika sapulcināta apjomīga radošo un tehnisko cilvēku komanda. Kopskaitā gandrīz 30 cilvēki trijās dienās un dažādās Latvijas vietās īstenoja grupas un režisora ieceres. Klipa operators ir videoklipu filmēšanā pieredzējušais Jānis Andrējevs, bet ļoti nozīmīgo šim klipam māksliniecisko noformējumu veidoja scenogrāfe Elīna Milta un grima māksliniece Zane Žilinska.

„Par to, kur dodamies, kad esam pazuduši, proti, paši sevī. Par dziļu miegu un pamošanos no tā. Par zaudējumiem un par cīņu mūsos,” - tā par klipu režisors Ermīns Baltais.

Dziesmas „Hold On” videoklipa filmēšanas projekts pašiem grupas dalībniekiem bija liels izaicinājums, piedzīvotas neparastas metamorfozes.

“Ceļš uz nekurieni beidzas ar atdzimšanu mūzikā, tas prasa daudz gribasspēka un liek izdarīt nozīmīgas izvēles, kas beigu beigās attaisnojās. Esam ārkārtīgi pateicīgi par iespēju strādāt ar tik fantastisku komandu un izdzīvot šo piedzīvojumu,” - tā par klipu saka grupas „Laime pilnīga” dalībnieki.

Dziesma „Hold On” ir pirmais vēstnesis no gaidāmā grupas EP „Synergy and Waterlilies”, kura iznākšana plānota šī gada nogalē. Grupa „Laime pilnīga” līdz šim ir izdevusi divus studijas albumus „Dual” (2011) un „LP” (2015)”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti