Kinetic

Noskaidroti mūzikas producentu konkursa "FILTRS" finālisti, sākas klausītāju balsojums

Kinetic

Par konkursa “Filtrs” uzvarētājiem kļūst “Kostya Saphirre” un “MDNS & Akordu vīrs”

Konkursa FILTRS uzvarētāju paziņošana

«Radio Naba» elektroniskās mūzikas konkursā «Filtrs» uzvar «Kostya Saphirre» un «MDNS & Akordu vīrs»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Ar mērķi motivēt un izgaismot neatkarīgās elektroniskās mūzikas producentus Latvijā, tehnomūzikas raidījums "Kinetic" sadarbībā ar "Radio Naba" un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju "Erica Synths" organizēja konkursu "Filtrs". Sīvā konkurencē starptautiska žūrija par konkursa uzvarētāju pasludināja muzikālo projektu "Kostya Saphirre", bet skatītāju balsojumā par favorītu tika atzīts projekts "MDNS & Akordu vīrs".

No konkursam iesniegtajiem 63 darbiem Latvijas žūrijas pārstāvji izvirzīja 10 finālistus, kas tika nodoti vērtēšanai klausītājiem un ārvalstu žūrijai. Konkursa pirmā posma uzvarētāji bija "Balsis no patiltes", Toms Aunins, "MAKEMAKE", gaķis, "MDNS & Akordu vīrs", Ellis Raily, "Cliche", astron, Kostya Saphirre un "Rasa logos". Jāuzsver, ka Latvijas žūrija vērtēja iesniegtos darbus, nezinot ne autorus, ne darba nosaukumus.

Portālā LSM.lv līdz 2. martam ikviens interesents varēja novērtēt konkursa dalībniekus un noteikt savu favorītu. Lielākās klausītāju simpātijas ieguva DJ un pasākumu organizētāju Arņa Apsītes un Ivara Medņa kopprojekts "MDNS & Akordu Vīrs". Klausītāju balsojuma uzvarētāji balvā saņēma bungmašīnu "Erica Synths x Sonic Potions LXR-02". Savukārt starptautiskās žūrijas balsojuma uzvarētājs "Kostya Saphirre" balvā saņēma bungmašīnu "Pērkons HD-01". Uzvarētāji tika paziņoti 4. martā radījuma "Kinetic" tiešraidē, piedaloties visiem finālistiem.

Konkursu organizēja tehno mūzikas raidījums "Kinetic" kopā ar "Radio Naba" un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju "Erica Synths". "Kinetic" ir tehnomūzikas raidījums, kas skan "Radio Naba" katru otro nedēļu piektdienās pulksten 22.00. Raidījumu vada DJ 2B.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti