Liepājas teātrī sākas svētku koncerti

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 5 mēnešiem.

Ikgadējo svētku koncertu Liepājas teātrī šogad veido aktieris Mārtiņš Kalita kopā ar teātra muzikālo vadītāju Normundu Kalniņu. Koncerts “Sajūtu stāsts”  izskanēs 15 reizes – laika posmā no 14. līdz 29. decembrim, medijus informē teātra pārstāvji.

Šogad koncerta darbība notiks kādā ciematiņā, kurā mīt visdažādākie ciema iedzīvotāji – birģermeistars ar abām meitām, ciema uzraugi, tirgoņi un citi.

“Aust rīts. Ciema ļaudis mostas. Rīts nāk ar pārsteigumu – pēc daudzām bezsniega ziemām  beidzot ir uzsnidzis sniegs. Un vairāk kā jebkad agrāk ciema iedzīvotājos rodas vēlme kārtīgi nosvinēt Ziemassvētkus – par spīti īgnajam birģermeistaram, kurš aizmirsis, ko nozīmē patiess prieks. Taču ciema iedzīvotāji darīs visu, lai atgrieztu ikvienā ticību labajam un cerību tālākajam,” teikts koncerta aprakstā.

““Sajūtu stāsts” būs svētku brīnums, kas kā sniegpārsla nolaidīsies uz degungala un piparkūku saldumā kusīs uz mēles, kņudinot labsajūtu un ieliekot klēpī ikvienam pamatīgu blāķi cerību,”

tā par gaidāmo koncertu saka dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce.

Koncertā dzīvās mūzikas pavadībā izskanēs gan svētku, gan citas dziesmas latviešu un angļu valodās.

“Ar šo koncertu gribu dot cilvēkiem īstu svētku sajūtu. Lai ikviens atcerētos, ka svētku burvību nerada pēc iespējas dārgāka dāvana, bet kopā būšanas prieks,” saka Mārtiņš Kalita.

Koncertam palīdz tapt arī horeogrāfe Inga Raudinga, gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis, video projekcijas veidojis Dainars Albužis, ar aktieriem strādājusi vokālā pedagoģe Ieva Dreimane.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti