Koncertā Z studijā 4. maijā – Intars Busulis un «Abonementa orķestris»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Latvijas Televīzijas kopā ar Kultūras ministriju piedāvā īpašu dāvanu 4. maijā – svētku koncertu projektā “Koncerts Z studijā”. Tiešraidē no Z studijas uzstāsies Intars Busulis un “Abonementa orķestris”.

Sastādot 4. maija koncerta programmu, mūziķi kopā ar komandu domājuši par to, kā vakaru pavadīs skatītāji. Lai arī ciemoties nedrīkst, svētku sajūtu var radīt citādāk – arī baudot attālinātu uzstāšanos un mēģinot “noķert” īsta koncerta sajūtu.

Izskanēs gan pavisam jauni skaņdarbi no topošā albuma, gan labi zināmas un sirsnīgas melodijas no dažādiem mākslinieka daiļrades posmiem. “Lai koncerts rosinātu svētku sajūtas un uz brīdi ļautu aizmirsties, padziedot līdzi vai pat uzdejojot,” dziesmu izvēli pamato Intars Busulis. “Abonementa orķestrī” kopā ar Intaru tiešraidē muzicēs Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Gints Pabērzs, Edvīns Ozols, Kaspars Grigalis, Karīna Tropa, Vineta Elksne un Alise Kante-Onzule. Koncertā uz mazu sarunu par dzīvi un šo laiku mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Koncerts Z studijā ar Intaru Busuli un “Abonementa orķestri” – 4. maijā pulksten 21.05 LTV1 un Replay.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un Replay.lv “Facebook” lapās.

Par projektu

Projekts “Koncerts Z studijā” uzsākts, lai ārkārtējās situācijas apstākļos nodrošinātu skatītājiem iespēju vērot vēl neredzētas pārraides un ar pozitīvu saturu palīdzētu nedomāt par ārējiem apstākļiem. Skatītājiem tā ir iespēja baudīt mūziķu tiešraides uzstāšanos teju kā koncertā, bet mūziķiem – iespēja uzstāties teju ierastos apstākļos.

Gan gatavojoties tiešraidēm, gan to laikā tiek ievēroti visi drošības noteikumi. Arī koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz skatuves, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci. Drošības apsvērumu dēļ tiešraižu laikā studijā atrodas tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti tiešraides nodrošināšanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti