Klajā nāk apvienības «Endless Roar» skaņuplate «Rush Hush»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Džeza mūzikas izdevniecības "Jersika Records" paspārnē klajā nāk apvienības “Endless Roar” skaņuplate “Rush Hush”. “Endless Roar” ir starptautisks mūzikas projekts, kurā apvienojušies kontrabasists Staņislavs Judins, lietuviešu saksofonists Arvīds Kazlausks un amerikāņu multimākslinieks Džakins Pusons, paziņojumā medijiem informē izdevniecības pārstāvji.

“Endless Roar” savu darbību sāka 2014. gadā, savā mūzikā iekļaujot ambientās, drone, post-rock un frīdžeza estētiku, kā arī koncertos uz vietas veidojot vizuālu video priekšnesumu. Apvienību sākotnēji veidoja Latvijā dzīvojošie Arvīds Kazlausks (Arvydas Kazlauskas) un  Džakins Pusons (Jachin Pousson), bet vēlāk viņiem pievienojās arī Staņislavs Judins.

Albums “Rush Hush” ierakstīts Rīgā, un mūziķi ierakstā šoreiz izmanto analogos instrumentus – kontrabasu, baritona un soprāna saksofonus, kas papildināti ar “Looper” efektu pedāļiem, un bungas. Analogi veikts arī pats ieraksts - uz lentas skaņu režisora Vara Kurmiņa vadībā.

Albumu “Rush Hush” paši mūziķi raksturo kā toņu poēmu, kurā apspēlē bipolaritātes tēmu –

vienā plates pusē reflektējot pilsētas ikdienai raksturīgo intensitāti un mežonīgumu, bet otrajā meditējot par laukiem un dabai piemītošo plašumu un tajās sastopamajām tekstūrām.

"Mēs netiecamies ignorēt mūzikas likumus, bet kopā radām paši savus likumus, vadoties pēc tā, kā katrs atsevišķais mirklis mūzikā izvēršas pilnā krāšņumā. Mums patīk šāda veida pieeja, jo tā izaicina klausīties daudz radošāk un izdomas bagātāk. Mēs ielūdzam arī klausītājus albuma klausīšanās procesā spēlēt šo radošo lomu, kopā ar mums atklājot savu stāstu un gūstot savu pieredzi," saka Džakins Pusons.

Skaņuplates “Rush Hush”  atvēršanas koncerts notiks 7. decembrī Rīgā, Ģertrūdes ielas teātrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti