Kalnciema kvartālā savas jaunās dziesmas spēlēs projekts «Shipsea»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 10 mēnešiem.

4. augustā Kalnciema kvartālā vasaras sezonas koncertu sniegs projekts “Shipsea”, kurā darbojas Jānis Šipkēvics, Miķelis Putniņš un Rūdolfs Macats, informēja mūziķu pārstāvji.

Mūziķu trio izpildīs Jāņa Šipkēvica radītu jaunu mūziku, kas tapusi ārpus grupas “Instrumenti” repertuāra. “Shipsea” ir mūzikas projekts, ko dziedātājs, komponists un grupas “Instrumenti” līdzdibinātājs Jānis Šipkēvics radīja 2015. gadā.

Šobrīd Jānis Šipkēvics ar domubiedriem Miķeli Putniņu un Rūdolfu Macatu uzsākuši darbu pie projekta “Shipsea” jaunā albuma, kas dienasgaismu ieraudzīs šā gada nogalē. Kalnciema kvartāla koncerta apmeklētājiem būs iespēja vieniem no pirmajiem ieklausīties topošā albuma muzikālajā materiālā. Tāpat koncertā izskanēs jau zināmās Jāņa Šipkēvica solodaiļrades kompozīcijas “Taviem ceļiem”, “Mežaparks”, “Citu vārdu” un citas.

“Esmu ļoti priecīgs uzstāties Kalnciema kvartālā, jo, manuprāt, šī vieta vienmēr ir kā tāds suverēns festivāls, kas sevī iemieso skaistu, jēgpilnu prieku – prieku par dzīvi; tā teikt, dzīves svinēšana!” atzīmēja Šipkēvics. “Tāpat esmu priecīgs, ka šajā koncertā varēšu spēlēt savu mūziku un stāstīt savu dzīvi, ko esmu piedzīvojis nesenākajos piecos gados. Tā ir mūzika, kas man pašam ir ļoti nozīmīga, tie ir personīgi piedzīvojumi, taču ar lielu prieka un saules devu tajā. Ielīksmots jūtos arī par iespēju uzstāties kopā ar Miķeli Putniņu un Rūdolfu Macatu, jo šis trio manā muzikālajā dzīvē ir brīnišķīgs atradums.”

“Būs liels prieks satikties ar klausītājiem zem Jāņa muzikālā jumta,” uszvēra Miķelis Putniņš. “Daļa no programmā atskaņotajām dziesmām šobrīd tiek ierakstīta topošajam albumam, tāpēc šī ir pavisam īpaša iespēja nobaudīt Jāņa jauno mūziku.”

“Jau 2015. gadā bija tas gods piedalīties “Shipsea” koncertu mūziķu sastāvā, pēc kā jutos ļoti iedvesmots,” piebilda Rūdolfs Macats. “Tāpēc tagad ir jo lielāks prieks par šādu atkal kopā sanākšanu ar svaigu muzikālo elpu!”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti