Jūlija koncertu sēriju Botāniskajā dārzā noslēgs dziesminieks Haralds Sīmanis

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 9 mēnešiem.

Trešdien, 25. jūlijā, plkst. 19.00 Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā ar leģendārā dziesminieka Haralda Sīmaņa koncertu noslēgsies vasaras koncertu sērija, kas trīs jūlija trešdienu vakarus priecēja dabas baudītājus zaļākajā un eksotiskākajā vietā Rīgā – Palmu mājā.

Jūlija koncertu sēriju noslēgs cienītais dziesminieks Haralds Sīmanis, informēja LU Botāniskā dārza sabiedrisko attiecību speciāliste Karlīna Engere. Sīmanis tēlaini dēvēts par tīrradni vai putnu ar paradīzes balsi. Haralda Sīmaņa sakomponēto melodiju skaits mērāms simtos, to skaitā arī instrumentālā un ērģeļmūzika. Haralds Sīmanis ir latviešu dziesminieks, ērģelnieks un ģitārists.

Sīmanis regulāri sniedz koncertus un uzstājas dažādos pasākumos un festivālos. Mūziķis ir izdevis vairākus albumus. Viens no viņa populārākajiem skaņdarbiem ir balāde "Ezers", kuru 1980. gadā izpildīja "Mikrofona'' dziesmu aptaujas noslēguma koncertā. Pēc šīs uzstāšanās Sīmanis ieguva plašu atpazīstamību un cienītāju pulku, kas līdz šai dienai kļuvis arvien bagātāks, nu jau ļaujot unikālo dziesminieku saukt par latviešu mūzikas leģendu. Īpašā atmosfērā Haralda Sīmaņa muzikālā bagātība būs klausāma mūžīgi zaļajā un eksotiskajā Palmu mājā.

LU Botāniskā dārza Palmu māja jeb subtropu siltumnīca ir 24 metrus augsta celtne, kas piepildīta ar  ievērojamu skaitu subtropu joslā mītošiem Latvijas apstākļiem eksotiskiem augiem. Šo augu īpašā aura apvienojumā ar teju gadsimtu senās celtnes īpašo akustiku veido eksotiskus apstākļus mūzikas baudīšanai, katram koncertam piešķirot papildu vērtību. Šogad Palmu māja svin 90. gadu jubileju kopš pamatakmens ielikšanas.

Ieeja uz koncertiem, iegādājoties ieejas biļeti LU Botāniskajā dārzā. Ar ieejas biļešu cenām var iepazīties LU Botāniskā dārza tīmekļa vietnē. LU Botāniskā dārza abonementu un ielūgumu īpašnieki arī koncertu vakaros dārzu un pasākumu var apmeklēt bez papildu samaksas.

Ieteikums uz koncertiem ierasties laicīgāk, lai gūtu ne vien muzikālo baudījumu, bet arī pastaigas gaitā  atpūstos pēc garās darba dienas un baudītu LU Botāniskā dārza brīvdabas un augu māju kolekcijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti